Promotii la padela caiac si pagaie canoe

Catalin, as lua una din asta: Padela KWB-2-Fiber/210 demontabila cum procedam?

Poti sa folosesti formularul de comanda de pe site sau imi trimiti datele de facturare si adresa de livrare pe email. Modelul ales de tine nu este la promotie :(. Dar sa fie totusi o promotie iti platesc eu transportul pana la tine :).
 
Buna!
Si eu as vrea o padela 3410 ALU telescopica, plus opritoarele prelingere apa, dar ma intereseaza ce greutate are, deoarece o va "manevra" sotia, caiacul pe care-l am fiind tandem.
 
Poti sa folosesti formularul de comanda de pe site sau imi trimiti datele de facturare si adresa de livrare pe email. Modelul ales de tine nu este la promotie :(. Dar sa fie totusi o promotie iti platesc eu transportul pana la tine :).
Poate n-am vazut eu bine :) recomanda-mi una la promo care sa aiba 900-1000 gr max si de care sa fii mandru cand imi fac poze cu ea.
Ceea ce am ales parea rezonabila ca pret dar greutatea as vrea sa fie cat mai mica.
 
Poate n-am vazut eu bine :) recomanda-mi una la promo care sa aiba 900-1000 gr max si de care sa fii mandru cand imi fac poze cu ea.
Ceea ce am ales parea rezonabila ca pret dar greutatea as vrea sa fie cat mai mica.

Daca vrei o padela usoara, in acest moment am pe stoc modelul de padela KWB-2-Fiber/210. Dar din pacate acest model nu este la promotie, dar iti ofer transportul la ea gratuit si 10% reducere la orice model de vesta de salvare aleasa de tine - daca doresti asa ceva :).
 

Back
Sus