Eurosail - Cursuri RYA
Results 1 to 4 of 4

Topic: Ofer servicii de parcare si intretinere barci in Sf. Gheorghe

Default Ofer servicii de parcare si intretinere barci in Sf. Gheorghe

Va salut pe toti participantii acestui forum. Numele meu e Viorel Colea, sunt din Galati si ma ocup de turism la Sf. Gheorghe in Delta Dunarii. Pot oferi spatiu pentru tinut barci si intretinere. Ma puteti contacta la numarul 0723973969.
    Last edited by colea_viorel; 22 Jan 2009 at 02:08 PM.

Quote Originally Posted by colea_viorel View Post
    Va salut pe toti participantii acestui forum. Numele meu e Viorel Colea, sunt din Galati si ma ocup de turism la Sf. Gheorghe in Delta Dunarii. Pot oferi spatiu pentru tinut barci si intretinere. Ma puteti contacta la numarul 0723973969.
    Bine ati venit pe forum mai ales ca asemenea oferte nu s-au aratat inca!
    Dati-ne si cateva detalii:
    -locatia exacta
    -barcile le tineti pe apa sau pe uscat?
    -tarife

3.  

Ma iertati ca am fost in Delta si n-am putut sa mai scriu detalii. Am o pensiune in curtea careia pot tine un numar de barci, atat in sezon, cat si in extrasezon. Locatia aproximativa este aici (in centrul imaginii): http://wikimapia.org/beta/#lat=44.89...16&l=0&m=b&v=1
    Pot asigura si loc la ponton, in zona unde imi tin si eu barca. Am pus aici cateva poze ca sa va faceti o idee, si despre tarife ramane sa discutam in particular, va asigur ca sunt convenabile. Pentru cei pasionati de Delta si care cauta cazare in Sf. Gheorghe, va astept cu placere la pensiunea mea, pe care o vedeti in poze.
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate P1010043.JPG‎   P1010109.JPG‎   P1010144.JPG‎   P1010062.JPG‎   P1010070.JPG‎  

Quote Originally Posted by colea_viorel View Post
    Ma iertati ca am fost in Delta si n-am putut sa mai scriu detalii. Am o pensiune in curtea careia pot tine un numar de barci, atat in sezon, cat si in extrasezon. Locatia aproximativa este aici (in centrul imaginii): http://wikimapia.org/beta/#lat=44.89...16&l=0&m=b&v=1
    Pot asigura si loc la ponton, in zona unde imi tin si eu barca. Am pus aici cateva poze ca sa va faceti o idee, si despre tarife ramane sa discutam in particular, va asigur ca sunt convenabile. Pentru cei pasionati de Delta si care cauta cazare in Sf. Gheorghe, va astept cu placere la pensiunea mea, pe care o vedeti in poze.
    Mersi pentru informatiile bine venite pentru toti cei care iubesc in acelasi timp si barcile si Delta!
    Puteti sa ne mai spuneti cateva lucruri despre:
    - pescajul minim necesar la mal/ponton
    - siguranta unei barci lasata acolo
    - cum se poate deplasa o barca de pe apa la dvs. in curte?

Tags for this Thread

Bookmarks