barci din aluminiu pentru pescuit

gama ambarcatiunilor de aluminiu, STARCRAFT, specializate pentru pescuit este disponibila acum si in Romania, o parte din ele fiind deja pe stoc.

mai multe detalii privind specificatiile, dotarile si preturile gasiti pe www.motomarine.ro
 
eu chiar am in plan sa fac o barca de aluminiu..sunt sudor aluminiu si vreau sa strang banii necesari sa-mi cumpar tabla si profile necesare pt constructia ostaturii
 
nu-i asa simplu. eu m-am apucat sa asamblez kituri de aluminiu aici, si-mi dau seama ca nu as fi realizat nimic fara ajutorul si materialele americanilor
 
nu-i asa simplu. eu m-am apucat sa asamblez kituri de aluminiu aici, si-mi dau seama ca nu as fi realizat nimic fara ajutorul si materialele americanilor
sspol ,cre' ca-ti trebe ceva americani sa sudezi niste aluminiu ,chiar daca in asta consta jobul tau!:D du iu gat deat?!
 
pare simplu, dar nu e.

ca sa indoi coastele, etrava, redanele si apoi sa se potriveasca cu restul iti trebuie niste prese care costa multe milioane. sau poti s-o faci din bucati drepte si arata ca o cutie plutitoare.

ce sa zic. succes tuturor
 

Back
Sus