Propunere: Politia de Frontiera vrea ca barcile private sa fie dotate cu GPS

simba!problema e ca daca unuia ca mine sa ca tine,nu ne place de un ministru sau altceva din guvern,sintem catalogati ca unul din elementele ce trebuie luate in colimator.atunci mai esti de acord cu ce ai zis mai sus?asta asa ca fapt divers..........
 
simba!problema e ca daca unuia ca mine sa ca tine,nu ne place de un ministru sau altceva din guvern,sintem catalogati ca unul din elementele ce trebuie luate in colimator.atunci mai esti de acord cu ce ai zis mai sus?asta asa ca fapt divers..........

Nu ar trebui sa-ti faci griji la fel cum nici eu nu imi fac. Tipii care au tras cu urechea, trag, sau planuiesc sa traga cu urechea, le spun in scris, negru pe alb: VA PIERDETI TIMPU' DE POMANA! :D
 
E totuşi un progres în sărmana noastră ţărişoară. Înainte de '89, nu numai că erau ascultate toate telefoanele (direct din centrala telefonică şi tot prin înregistrare, ca şi acum, fiind doar discutabil dacă avea şi posibilitatea de a înregistra când telefonul era în furcă, cum o oferă acum softul instalat by the back door), dar erau cablate şi mesele de la restaurante. Vorbeai la microfon fără să ştii!

Acum măcar la restaurant poţi vorbi liniştit, evident, dacă în prealabil nu ai vorbit prostii la telefon...

În ceea ce mă priveşte, măcar traficul de date e dezactivat. Nu din considerente de siguranţă privată, ci pentru că ţine bateria mult mai mult!
 

Back
Sus