Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50

Topic: Plotare planuri, taieri la cutter-plotter

Quote Originally Posted by home made View Post
    cum pe aici sint o gramada de necredinciosi,asta se trage de la guvernele in curs spre jilava,ce-l mai bine ar fi sa ne 'tragi',am spus ne,nu sa ne-o,cite un tricou la fiecare barcaholic,cu emblema de rigoare.pe viitor colt cu romana in bucuresti,chiar o sa-ti platim pentru munca depusa,exact ca fiscul cind treuie sa-ti returneze banii incasati gresit.
    pe bune,sa ne hotarim ce culoare de tricou sa adoptam,si sa-ti trimitem un camion la poarta sa le mizgalesti.ce parere aveti?nu de alta da' sa stim si noi cu cine vorbim pe la parastase,cununii,scandaluri in circiumi,taieri de mot si botezuri....de barci.
    tot inainte !
    Salve ganditorule!
    De tricouri si tot ce trebuie ma ocup eu, inclusiv grafica.
    Tricourile sun de foarte buna calitate, bumbac 100%.
    Pretul pe buc., cu un logo pe piept si (daca se doreste) un inscris pe spate, este de 30 de lei.
    Asta este valabil de la 10 buc. in sus.

Salut,
    In formatul ce l-ai primit sunt doua dimensiuni de caractere. O dimensiune pentru prova babord/tribord si una pentru pupa.
    Pentru prova babord/tribord numele are lungime = 42 cm si inaltime = 9 cm iar numarul cu steag cu tot are lungimea = 38 cm si inaltimea de 6 cm
    Pentru pupa numele are lungime = 23 cm si inaltime = 6 cm iar numarul cu steag cu tot are lungimea = 19 cm si inaltimea de 3 cm
    Problema cu rosu e la cel pentru motor pe care-l voi trimite pe adresa ta.
    Bafta.

Quote Originally Posted by Lucian Banjar View Post
    Salut,
    In formatul ce l-ai primit sunt doua dimensiuni de caractere. O dimensiune pentru prova babord/tribord si una pentru pupa.
    Pentru prova babord/tribord numele are lungime = 42 cm si inaltime = 9 cm iar numarul cu steag cu tot are lungimea = 38 cm si inaltimea de 6 cm
    Pentru pupa numele are lungime = 23 cm si inaltime = 6 cm iar numarul cu steag cu tot are lungimea = 19 cm si inaltimea de 3 cm
    Problema cu rosu e la cel pentru motor pe care-l voi trimite pe adresa ta.
    Bafta.
    Pt. Inscriptionarea numelui pe cele doua borduri + pupa, crom pe fond transparent + culorile drapelului - 40 de lei.

Ok Sorine, vreau 2 seturi si spune-mi cum fac plata si tu cum faci livrarea.

6.  

As putea pune totul intr-un plic si sa le trimit cu plata ramburs dar ma tem ca cei de la posta sa nu indoaie plicul sau sa-l loveasca cu ceva colturos si sa lase urme in el. Nu stiu cat ar costa prin curier dar ma tem ca ar face mai mult decat stickerele. Sau ramane sa le pun intr-o cutie. Nu cred ca ar livra-o turtita si sifonata.

Cauta pe la librarii tub special (din carton) pentru planse de desen. Le faci sul si le bagi acolo. Sigilat capacul si asta-i tot. Fa-mi niste poze cu sticker-ul si trimitemi-le pe adresa privata.

Era greu sa ma gandesc la asta mai ales ca asa imi tin foliile acasa. Ma rog, neuronul insarcinat cu treaba asta este in concediu fara plata.
    Recapitulare; doua seturi pt. inscriptionarea barcazului si cate o coala din fiecare pt. inscriptionarea motorului. Spune-mi daca e corect si iti voi spune pretul per total.
    Punerea in opera o voi putea face de luni incolo pt. ca trebuie sa fac comanda de folie cromata si galben.

Quote Originally Posted by impaiatu View Post
    Era greu sa ma gandesc la asta mai ales ca asa imi tin foliile acasa. Ma rog, neuronul insarcinat cu treaba asta este in concediu fara plata.
    Recapitulare; doua seturi pt. inscriptionarea barcazului si cate o coala din fiecare pt. inscriptionarea motorului. Spune-mi daca e corect si iti voi spune pretul per total.
    Punerea in opera o voi putea face de luni incolo pt. ca trebuie sa fac comanda de folie cromata si galben.
    Stai linistit ca nu esti singurul cu acel unic neuron ratacit. Suntem din aceiasi trupa.
    Pentru motor tot cite doua coli.

Salutare din nou, Lucian.
    Deci, avem 2 seturi format A3 pt. barca X 40 de lei bucata = 80 de lei si 2 seturi a cate trei coli A3 pt. motor = 240 de lei .Total = 320 de lei.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Alte topicuri asemănătoare

1. Planuri de circumnavigare
    de florin13nicanor īn topicul Jurnal de bord
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 17 Nov 2013, 08:27 PM
  2. Planuri
    de Smokey īn topicul Planuri şi manuale de construcţie
    Răspunsuri: 37
    Ultimul post: 9 Feb 2013, 02:05 PM
  3. 1989 gaff cutter
    de RockTravel īn topicul Barca mea