La multi ani "Barcaholic"..! *2013*

LA MULTI ANI TUTUROR !!!!
Anul nou sa va aduca vint din pupa, ape line si buzunarele pline visliti mai hai hai !!!

An nou fericit :banana::banana::banana::banana:
 
La multi ani, lupi de mare, lupi de rau si lupi de balta !
Faceti-o lata in seara asta ca aveti destul timp sa va reveniti, pana ne-o lasa vremea sa plutim . :)
 
La Multi Ani, la toti barcagii si familiilor lor ! Sa aveti parte de barca ideala cu care sa navigati multe mile pe apele planetei cu un vant prielnic si sub un cer insorit !
 
Primim, primim!

Da' dumneata mai lasă netul și servește un pahar de vinișor cu scorțișoară... La mulți ani încă odată. Captain Jack și-a salutat America deja și i-a urat un an nou fericit...
 

Atașamente

  • La multi ani - Sandra - Revelion Galati.JPG
    La multi ani - Sandra - Revelion Galati.JPG
    245.5 KB · Vizualizări: 15
  • Captain Jack - revelion 2013 Galati.JPG
    Captain Jack - revelion 2013 Galati.JPG
    212.4 KB · Vizualizări: 13
La Multi Ani !!! Un 2013 minunat, impatimiti ai apelor... :pb: Ce sa va urez ... altceva decat "moto-ul" meu: b-)b-)b-) Apa sub chila si vant din pupa !!! b-)b-)b-)
 
La multi ani, frumosilor. La multi ani Guzzi.


La inceput Dumnezeu, a facut Cerul si Pamantul... In fine, dupa ce a creat Lumea si toate cele, cred ca a poruncit, (desi nu apare scris in nici o biblie):
- Pe 1 Ianuarie, intotdeauna, cafenelele sa fie inchise !

-Ce motiv am sa ma bucur asa de tare, ca asa e mereu de ziualele mele ? b-)
 
La inceput Dumnezeu, a facut Cerul si Pamantul... In fine, dupa ce a creat Lumea si toate cele, cred ca a poruncit, (desi nu apare scris in nici o biblie):
- Pe 1 Ianuarie, intotdeauna, cafenelele sa fie inchise !

-Ce motiv am sa ma bucur asa de tare, ca asa e mereu de ziualele mele ? b-)

La multi ani, Guzi !
De ziua ta n-ai nevoie de cafenele .
O palinca gresata cu o sunca "sacramentala" (reteta Guzi) , in mijlocul prietenilor, e tot ce trebuie ! :)
Sa ai un an minunat si o viata aventuroasa !
 
La multi ani, Guzi !
De ziua ta n-ai nevoie de cafenele .
O palinca gresata cu o sunca "sacramentala" (reteta Guzi) , in mijlocul prietenilor, e tot ce trebuie ! :)
Sa ai un an minunat si o viata aventuroasa !
Da Florio, si tu ai dreptate. Dar experienta asta de viata mi-a fost interzisa inca inainte de a ma fi nascut.
E o mare nedreptate !
Mai am un singur dor...:
- Sa stau si in carciuma, si sa ofer licori oricaruia care intra pe usa. Pentru ca atunci, aniversez ceva...
:eek:le:
 

Back
Sus