La multi ani "Barcaholic"..! *2013*

La multi ani, colegul Guzi, sa ne traiesti si cu numele si sa ne bucuri cu o aventura prelungita cu caiacul, gen ”Turul Europei la padela” sau ”Turneul Rin-Main-Dunare” sau orice iti doresti.
 
LA MULTI ANI TUTUROR!
Un AN NOU fericit si cu cat mai multe realizari!
Sanatate multa si, dupa cum s-a mai spus, VANT BUN DIN PUPA, APE LINE SI BUZUNARE PLINE !
:noroc: :noroc: :noroc:
 
Am cautat rubrica de "la multi ani" , sa il felicit pe Ciby, despre care am auzit ca astazi ar sufla in lumanari de tort.
La multi ani, deci, Ciby !
Sa iti fie anul plin de bucurii sa ai timp si bani (in ce proportii vrei tu) si sa ne intalnim la chefuri pe apa, oricare ar fi ea: Dunarea, Marea Neagra sau Delta .
 
Ultima editare:
Am cautat rubrica de "la multi ani" , sa il felicit pe Ciby, despre care am auzit ca astazi ar sufla in lumanari de tort.
La multi ani, deci, Ciby !
Sa iti fie anul plin de bucurii sa ai timp si bani (in ce proportii vrei tu) si sa ne intalnim la chefuri pe apa, oricare ar fi ea: Dunarea, Marea Neagra sau Delta .

Sursa ... :):):) de informatii, nu de tensiune :):):) ... este gatacitata !!!

Ciby, La Multi Ani !!! iti uram si noi, Pupezica si Pilotul !!! Tot ce iti doresti sa ti se implineasca, in plus... sanatate si... stiucareala multa !!! Nu uita de invitatia in Delta... ramane valabila. La Multi Ani !!!
 
Multumesc oameni buni! Toate cele bune din partea subsemnatului pentru toti userii de pe Barcaholic si nu numai!
Ma simt flatat. Nu prea merit eu atata atentie, dar in fine...
N-am uitat Bogdane, invitatia ma incanta. Ramane sa vorbim pentru a stabili o perioada convenabila, atat ca vreme, posibilitate de a pleca de la munca, familie, etc.
Abia astept!!!
 
Am ratat putin evenimentul dar cred ca un gand bun e bine venit oricand, deci:
Sa traiesti, Ciby. La multi ani frumosi!!!:)
 

Back
Sus