PERIDOC

Vreau sa achizitionez un peridoc ,Am vazut ceva la firma Euroservice international . Poate cineva sa i-mi dea un sfat . am atasat o poza cu el. multumesc.
 

Atașamente

  • P1170077.jpg
    P1170077.jpg
    72.1 KB · Vizualizări: 64
Peidoc

Vreau sa achizitionez un peridoc ,Am vazut ceva la firma Euroservice international . Poate cineva sa i-mi dea un sfat . am atasat o poza cu el. multumesc.

Importante sunt caracteristicile tehnice. Din poza pare ca e proiectat pt o barca usoara... Daca imi spuneti caracteristicile ambarcatiunii si ale peridocului va pot da un sfat
 
Vreau sa achizitionez un peridoc ,Am vazut ceva la firma Euroservice international . Poate cineva sa i-mi dea un sfat . am atasat o poza cu el. multumesc.

sal ! ti am trimis pe privat ceva ,bafta ,te sfatuiesc sa te uiti bine in actele masinii sa vezi cat ai voie sa tractezi daca nu are sistem de franare inertial!
 
Salut! La Euroservice poti gasi mai multe modele de peridocuri si iti face si pe comanda special pentru barca ta si poti vorbi cu patronul sa va intelegeti si la pret si la kg care pot fi tractate de masina ta,cunosc personal procedura ,Bafta!
 

Back
Sus