Piese & Accesorii Auto, Ambarcatiuni

Salutare tuturor barcaholicilor,

Detin un magazin online (Pro Detailing - Curatare si Intretinere Piele | Piese si Accesorii Auto | Cosmetice Auto) cu piese si accesorii auto, moto si ambarcatiuni. La comanda pot aduce cam orice tine de domeniul auto, si cum multi producatori de consumabile auto fac si consumabile pentru motoarele de barci, pot furniza si consumabile pentru barci. Cateva din firmele comercializate: Waeco, Denso, NGK, Mobil 1, Castrol, Mann, Bosch, Varta, Optima, TRW, ATE, 303, Liqui Moly, Philips, Thule, Sonax, Wynn's, etc. Daca sunteti interesat de o piesa sau un accesoriu, imi spuneti aici ce aveti nevoie, iar in cel mai scurt timp posibil va raspund.

De asemenea ma ocup si cu detailing (cosmetica auto - moto - ambarcatiuni), asa ca daca aveti intrebari din acest domeniu, nu ezitati sa ma intrebati. Asa cum am spus si in topicul pe care l-am deschis in sectiunea Barca mea, de curand am devenit barcaholic cu acte in regula (Allroundmarin Joker 300), iar zilele aceastea sper sa am timp sa ii fac un detailing si in acelasi timp review la 2 produse pentru curatarea si protectia barcilor din PVC, Hypalon, etc.

Modalitati de contact:

- email: office@pro-detailing.ro
- telefon: 0726.252.583
- reply sau pm pe forum;

Cu stima,
Stelian
 
De abia astept rewiev despre produsele de intretinere hypalon.
Un pret pt sistemul complet de bare transversale pt un Mitsubishi Lancer Sportback din 2011?
Multumesc
 
black-friday-facebook_zpsdfef596b.jpg
 

Back
Sus