Ofer plan caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim-schimb cu plan caiac strip tandem

Ofer la schimb plan construire caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim cu un plan construire Mill Creek 16,5 STRIP sau un plan de caiac tandem STRIP.
Planul contine indrumator de construire in germana si planuri cote piese mari si sabloane piese mici 1:1 este cumparat de la
Chesapeake Light Craft Germany.
 
Ultima editare:
Daca-mi permiti o opinie; Cere-le sa-ti schimbe planul cred ca se poate desi nu stiu sigur. Incerci. E putin probabil sa poti face schimbul dorit in Ro.
Daca nu vor sa te ajute; Dupa ce faci carena care la ambele modele este aceeasi, din placaj, , poti sa-ti faci niste profile pe ea pentru punte plecand de la bulkheaduri. Cu doua trei stripuri de verificare scoti profilele cat de dese vrei(la 40-50 cm cred ca este ok ) in doua dupamese .
 
destul de surprinzator. daca sti sa citest planurile unui caiac, ma intreb de ce nu-ti faci singur planurile pentru tandem. folosind kayakfoundry. Este atat de simplu si asa ai si avantajul ca-ti va ndeplinii toate pretentile....zic si eu...
 

Back
Sus