Ofer plan caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim-schimb cu plan caiac strip tandem

Ofer la schimb plan construire caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim cu un plan construire Mill Creek 16,5 STRIP sau un plan de caiac tandem STRIP.
Planul contine indrumator de construire in germana si planuri cote piese mari si sabloane piese mici 1:1 este cumparat de la
Chesapeake Light Craft Germany.
 
Ultima editare:
Citește aici Daniel Popa http://www.barcaholic.ro/f65/despre-programul-pentru-proiectat-caiace-kayakfoundry-2475.html

Sunt încântat de ispravă și dacă ar fi să-l mai construiesc încă o dată, i-aș mai ridica puțin ciocul prova în sus, nu mai mult de 5 centimetri, ceea ce-l va ajuta în condiții de valuri mari, să nu se urce prea ușor valul pe el și să mi-l înfrâneze oarecum. (În rest, în partea de sub apă nu modific absolut nimic, pentru ca am reușit să împac și capra și varza, în acest proiect. Adică e foarte stabil și accelereaza extrem de ușor !).
Încearcă să ți-l proiectezi singur și facem schimb de fișiere prin email până rezultă proiectul în parametrii pe care ți-i dorești (lungime, latime, inaltime in fata genunchilor etc)

Până una alta, pune câteva cote la vedere aici, plus "cotele" tale, greutate/înalțime și îți ofer gratis, cu statut de cadou pentru ziua ta de la anul, un proiect sa faci ce vrei cu el; (inclusiv sa-l abandonezi daca gasesti ceva mai bun ! :) ).

De vrei sa vezi poze cu el construit, gasești in arhiva mea de poze de pe Facebook (Delafluviu Guzi).
 
Ultima editare:

Back
Sus