Results 1 to 3 of 3

Topic: Ofer plan caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim-schimb cu plan caiac strip tandem

Default Ofer plan caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim-schimb cu plan caiac strip tandem

Ofer la schimb plan construire caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim cu un plan construire Mill Creek 16,5 STRIP sau un plan de caiac tandem STRIP.
    Planul contine indrumator de construire in germana si planuri cote piese mari si sabloane piese mici 1:1 este cumparat de la
    Chesapeake Light Craft Germany.
    Last edited by Daniel Papuc; 16 Mar 2013 at 11:12 AM.

2.  

Senior Member
    Locația
    constanta
    Posturi
    222

kayakfoundry e suficient sa-ti proiectezi singur caiacul tandem. Il faci si pe gustul si greutatea voastra

4.  

Membru in Haita cu padele Delafluviu Guzi's Avatar
    Locația
    52249 Eschweiler Germania
    Posturi
    1.485
    Blog Entries
    1

Citește aici Daniel Popa http://www.barcaholic.ro/f65/despre-...ndry-2475.html

Sunt īncāntat de ispravă și dacă ar fi să-l mai construiesc īncă o dată, i-aș mai ridica puțin ciocul prova īn sus, nu mai mult de 5 centimetri, ceea ce-l va ajuta īn condiții de valuri mari, să nu se urce prea ușor valul pe el și să mi-l īnfrāneze oarecum. (Īn rest, īn partea de sub apă nu modific absolut nimic, pentru ca am reușit să īmpac și capra și varza, īn acest proiect. Adică e foarte stabil și accelereaza extrem de ușor !).
    Īncearcă să ți-l proiectezi singur și facem schimb de fișiere prin email pānă rezultă proiectul īn parametrii pe care ți-i dorești (lungime, latime, inaltime in fata genunchilor etc)

Pānă una alta, pune cāteva cote la vedere aici, plus "cotele" tale, greutate/īnalțime și īți ofer gratis, cu statut de cadou pentru ziua ta de la anul, un proiect sa faci ce vrei cu el; (inclusiv sa-l abandonezi daca gasesti ceva mai bun ! ).

De vrei sa vezi poze cu el construit, gasești in arhiva mea de poze de pe Facebook (Delafluviu Guzi).
    Last edited by Delafluviu Guzi; 25 May 2014 at 04:54 PM.

Alte topicuri asemănătoare

1. Ofer plan caiac Mill Creek 16,5 din placaj maritim-schimb cu plan caiac strip tandem
    de Daniel Papuc īn topicul Construcţia de caiace și canoe
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 17 May 2018, 12:01 AM
  2. Izvor 5, un proiect inspirat de tandemul Mill Creek 16,5
    de gvincentiu īn topicul Construcţia de caiace și canoe
    Răspunsuri: 173
    Ultimul post: 6 Dec 2012, 08:59 PM
  3. As vrea sa construiesc un caiac tandem din placaj
    de Daniel Papuc īn topicul Construcţia de caiace și canoe
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 27 Jul 2012, 08:20 AM
  4. plan de caiac viteza ?