Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Topic: Vand rasina si fibra de sticla

la cat poate sa scada maxim ???eu sunt interesat de o comanda mai mare 1tona de materiale iar la rasina eu am gasit cu 10 ron kg dar e fara acte

Quote Originally Posted by gabytzu View Post
    Salut, m-ar interesa kg-ul de gelcoat si ceara pt matrite . Multumesc
    salut ! ai cumparat in final geal cotu?

Mai ai fibra?

Salut... mai este valabil anuntul?..... altfel spus mai este rasina si fibra pe stoc?.... Multumesc

Default firma care vinde rasina pt. matrite

Quote Originally Posted by simionov View Post
    salut! si eu caut materiale ieftine , am cautat pe net cu zilele am dat telefoane am negociat si in final am obtinut ce am vrut! am gasit o firma se numeste compozit srl ceva de genu , are cel mai mic pret de pe piata din Romania (aici ma refer la POLIDIS,POLICOLOR,ROMPOLIMER,MEDITERANA SI ALTII ) insa marelele dezavantaj e k nu se poate cumpara de la ei decat prin firma care are un aviz (ADR) ceva legat de materiale periculoase inflamabille etc. daca poate cineva sa cumpere de la ei negociem adaosul
    Te ajut cu adresa unei firme, care vinde componente compozite( DEALER LAVERSEN-ITALIA-super calitate-rasina-poliesterica ortoftalica-tixotropizata-tip-lerpol3603-excelenta pt. matrite) in Bucuresti:--inportatorS.C. PAF SRL-adresa-Bucuresti,B-dul 1Decembrie nr.3/53 Sec.1 -tel:0214936182---0745011380-eu o folosesc de 10 ani si sant multumit.Numai bine Lucian

6.  

iti multumesc pt raspuns! insa nu am mai intrat pe site de foarte mult timp!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Alte topicuri asemănătoare

1. chit reparati barci din rasina si fibra de sticla
    de nicolae īn topicul Cuplaje achiziţii materiale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 9 May 2014, 03:46 PM
  2. fibra de sticla si rasina de vanzare
    de cristobalchris īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 6 Jun 2013, 11:04 PM
  3. DE VANZARE FIBRA DE STICLA, RASINA, INTARITOR, DILUANT
    de giorgioptm īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 7 Mar 2013, 01:00 AM
  4. Ajutor pentru achizitie fibra de sticla si rasina
    de bata01yu īn topicul Construcţia de bărci
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 21 Nov 2012, 12:45 AM
  5. Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 6 Jan 2012, 07:27 PM

Tags for this Thread

Bookmarks