barca cu motor FARA peridoc -buget 2500 e

Va salut si va respect in primul rand. Ma numesc Ciprian, sunt din Galati, si de 1 an am devenit si eu barcaholic. Am la dispozitie suma de 2500e ptr a-mi achizitiona o barca(cabinata musai) si un motor de 20 cp. Cum nu ma pricep vin cu rugamintea in fata voastra sa ma ajutati cu sfaturi si eventual feedback-uri despre anumite modele pe care le detineti. Mentionez ca sunt un impatimit al pescuitului, de duminica ce-i drept, doresc sa merg in Delta cu ea, DAR si pe Dunare cu sotia,catel si purcel... Am colindat site-urile de specialitate din Germania, dat fiind faptul ca am niste cunostinte pe acolo, cunoscatori ai limbii, care ar putea merge sa le faca o evaluare initiala, sa nu bat drumul aiurea. Motorul fiind pana in 20 cp, barca nu va necesita inmatriculare, un plus, dar nu e batut in cuie. Daca dvs. imi recomandati un motor mai mare nu zic pas. Intrebari am multe, dar nu as vrea sa le amestec. Ptr inceput:
-ce cabinata imi recomandati
-ce motor
-romania sau de afara..

Va multumesc anticipat, si nu ma indoiesc ca asa cum ati procedat si cu ceilalti, o sa ma ajutati si pe mine!
O zi deosebita!
 

Back
Sus