Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Topic: Pregătesc o excursie

Quote Originally Posted by republicii View Post
    Salut! Asa da la viteza de 15km/ora chiar si mai mult pe portiuni care nu ai nimic de vazut este altceva am inteles eu gresit poate am crezut ca vreti sa mergeti glont cum mergeati in clipul video,asa mai merge cu campare cu un gratar etc.Mai vorbim pana la vara daca nu se concretizeaza nimic pe celalalt forum sunt si eu amator.Stima!
    Ar fi frumos sa fim mai multe barci.

eu am barca gonflabila si impreuna cu un alt amic tot cu gonflabila voiam sa ajungem la mare, pe Dunare. Nu stiu daca-i posibil cu barci gonflabile, dar deocamdata e doar in stadiul de plan. poate mergem si noi....

Quote Originally Posted by sclipici View Post
    eu am barca gonflabila si impreuna cu un alt amic tot cu gonflabila voiam sa ajungem la mare, pe Dunare. Nu stiu daca-i posibil cu barci gonflabile, dar deocamdata e doar in stadiul de plan. poate mergem si noi....
    Gonflabila cu motor? Ce capacitate si ce consum?

Quote Originally Posted by bogdan1323 View Post
    Gonflabila cu motor? Ce capacitate si ce consum?
    2,9 m, motor 5 cp, cu doua persoane si cateva bagaje cred ca merge si la deal !
    nu stiu cat consuma, motorul e nou si nu l-am incercat pe barca niciodatata. astept sa treaca iarna, sa fac cateva teste.

Așteptăm cu interes testul. Si ceva poze.

6.  

La motorul de 5 CP e nevoie de permis? parca la peste 5 CP iti trebuie asa ceva, nu? Scuze ... sunt nou pe aici. Stau prost la capitolul infomatii.

Quote Originally Posted by beleaua View Post
    La motorul de 5 CP e nevoie de permis? parca la peste 5 CP iti trebuie asa ceva, nu? Scuze ... sunt nou pe aici. Stau prost la capitolul infomatii.
    Nu trebuie permis pana in 5cp.

Quote Originally Posted by sclipici View Post
    Sclipici,ceva poze? Ati pus barcile la apa? Rodaj motor?

Salut Bogdan - ne cunoastem de pe alte meleaguri (4x4) am vorbit si cu Roberto.

La Etapa Giurgiu - Sf Gheorghe m-as baga si eu. Barca este asta:

http://www.barcaholic.ro/f29/barca-m...raft-4460.html

Quote Originally Posted by vitalies View Post
    Salut Bogdan - ne cunoastem de pe alte meleaguri (4x4) am vorbit si cu Roberto.

La Etapa Giurgiu - Sf Gheorghe m-as baga si eu. Barca este asta:

http://www.barcaholic.ro/f29/barca-m...raft-4460.html
    Bine ai venit doctore, prima data trebuie test de consum, si gratar la Mogosoaia, dupa aia mai vorbim. Glumeam, esti oricand bine vanit. Frumoasa barca dar cred ca papa nu gluma, si pe apa avem o problema. NU GASESTI BENZINA. Cand scapam de ploi poate ne vedem la giurgiu sa le facem niste teste.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Alte topicuri asemănătoare

1. Grecia 2012 - 1 - Pregătirile
    de Barcaholic īn topicul Bloguri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 3 Sep 2012, 10:00 AM
  2. Excursie Croatia
    de radu īn topicul Marea Adriatică
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 22 May 2012, 01:00 AM
  3. EXCURSIE CU YACHTUL IN MUNTENEGRU SI CROATIA
    de barciinbagaje.ro īn topicul Oferte charter, cursuri, turism şi servicii turistice
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 12 Mar 2011, 10:38 PM
  4. excursie....
    de autovlad īn topicul Oferte charter, cursuri, turism şi servicii turistice
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 5 Mar 2011, 12:28 PM
  5. Pregătiri şi planificări
    de Barcaholic īn topicul Bloguri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 9 Dec 2010, 12:31 AM

Tags for this Thread

Bookmarks