Results 1 to 6 of 6

Topic: HUSE PROTECTIE BARCI SI AMBARCATIUNI

Default HUSE PROTECTIE BARCI SI AMBARCATIUNI

PRODUCEM LA COMANDA ORICE TIP DE PRELATE PENTRU BARCI,YACHTURI,CATAMARANE,HOTELURI PLUTITOARE SAU VELIERE,CU SISTEME DE FIXARE DE CALITATE,ADUCAND UN PLUS DE DESIGN,ESTETICA SI SIGURANTA AMBARCATIUNII DUMNEAVOASTRA.
    PRODUSELE NOASTRE SUNT REZULTATUL EXPERIENTEI INDELUNGATE IN DOMENIU,OFERIND CALITATE SI O BUNA REZISTENTA IN TIMP
    MATERIALELE PE CARE LE UTILIZAM SUNT PRODUSE IN UNIUNEA EUROPEANA,ATAT CELE PENTRU PRELATE BARCI CAT SI CELE PENTRU FIXARE SI ANCORARE,CONFERIND ASTFEL PRELATELOR PE CARE LE PRODUCEM UN STANDARD INALT DE CALITATE SI SIGURANTA.

COSMIN LICA - 0741.046.044 cosmin_lik@yahoo.com
    BUCURESTI
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate Prelata barca 5.JPG‎   Prelata barca 3.jpg‎   100_9811.jpg‎   YACHT.jpg‎   BARCA 8.jpg‎   BARCA6.jpg‎   BARCA2.jpg‎   YACHT2.jpg‎  
    Last edited by cosmin_lik; 10 Feb 2014 at 12:26 PM.

Faceți si bimini? Dar sceletul de la prelate? Vreau sa īmi fac o preluată mai īnaltă si trebuie īnlocuit si ansamblul metalic.

Multumesc

Ceva preturi ?in functie de marimea barcii pentru prelata de transport? Stima!

Bogdan 1323 va astept la sediul nostru conform discutiei telefonice
    Multumesc

republicii - Pretul se stabileste in functie de marimea barcii si sistemul de prindere al acesteia.In 99 % din cazuri barca trebuie sa ajunga la noi pentru ca prelata sa se aseze pe barca cat mai etans. (se fac mai multe probe)Va pot face o cotatie de pret aproximativa daca am o poza a barcii si dimensiunile acesteia iar daca este ok trebuie sa ajungeti la noi in Bucuresti

6.  

Barca mea are biminitop vreau ceva pentru transport pe peridoc si cand sta in parcare.Barca are 4.25 lungime si 1.85 latime.Bimini vreau sa fie lstrans cand merg cu barca sa nu opuna rezistenta la mers.Multumesc!
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate IMAG0088.jpg‎   IMAG0144.jpg‎  

Alte topicuri asemănătoare

1. Prelate,canvasuri Huse pentru barci
    de Marian111 īn topicul Accesorii, Echipamente, Instrumente
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28 Feb 2022, 01:04 AM
  2. Huse barci Timisoara. Cine, unde?
    de Caldemare īn topicul Accesorii, Echipamente, Instrumente
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28 May 2013, 03:58 PM
  3. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 12 Dec 2012, 10:44 AM
  4. Huse de stationare (transport) si mars pentru diferite ambarcatiuni
    de Marian111 īn topicul Accesorii, Echipamente, Instrumente
    Ultimul post: 1 Mar 2011, 11:29 AM
  5. Vand Acesorii Nautice Pentru Barci si Ambarcatiuni.
    de Adrian Grigore īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Ultimul post: 2 Aug 2010, 11:44 AM

Tags for this Thread

Bookmarks