crocodili

Caut 4crocodili (opritori) pt scota de 8 mm.Am vrut sa cumpar de la Maritim Life sau de la NMarine, dar nu au. Ma poate ajuta cineva cu o adresa, magazin, din Bucuresti?Poate are cineva de vanzare, dintre colegi.
 
Din pacate nu prea gasesti asa ceva in Romania. Sint ceva magazine care aduc la comanda, revin cu detalii daca esti interesat.
 
Cine sa te indrume mai bine decat un Crocodil? :) Gasesti articolul cautat la magazinul lui Constantin: Tomis Marina Shop - Magazin Yachting Portul Tomis Constanta
Daca nu te descurci cu site-ul, tel. 0722 358408

:)
N-am mai fost demult pe la magazinul respectiv, dinainte sa devina "al lui Constantin". Toata zona e in renovare (strazile arata mai rau ca dupa bombardament) si nu am avut deloc drum incolo.
Din pacate cu site-ul nu prea ai ce "sa te descurci", nu e mai nimic pe acolo.
Miine ma "fortez" si trec pe la magazin, ca am si eu nevoie de unele chestii. Sper sa vad in sfirsit un magazin de barci adevarat si sa vin cu vesti bune.
 
Ultima editare:
:)
N-am mai fost demult pe la magazinul respectiv, dinainte sa devina "al lui lui Constantin". Toata zona e in renovare (strazile arata mai rau ca dupa bombardament) si nu am avut deloc drum in zona.
Din pacate cu site-ul nu prea ai ce "sa te descurci", nu e mai nimic pe acolo.
Miine ma "fortez" si trec pe la magazin, ca am si eu nevoie de unele chestii. Sper sa vad in sfirsit un magazin de barci adevarat si sa vin cu vesti bune.
Daca tot te duci, spune-mi te rog daca are si cat costa, poate pot aranja ceva sa -i pot aduce la Bucuresti,sau ai expediaza magazinul, vedem. Multumiri anticipate.
 
:)
N-am mai fost demult pe la magazinul respectiv, dinainte sa devina "al lui Constantin". Toata zona e in renovare (strazile arata mai rau ca dupa bombardament) si nu am avut deloc drum incolo.
Din pacate cu site-ul nu prea ai ce "sa te descurci", nu e mai nimic pe acolo.
Miine ma "fortez" si trec pe la magazin, ca am si eu nevoie de unele chestii. Sper sa vad in sfirsit un magazin de barci adevarat si sa vin cu vesti bune.

Vezi ca magazinul s-a mutat. Vestea proasta e ca tot pe strazile alea sparte. Cum treci de poarta 1, mergi dincolo de intersectia spre Cazino si mai departe pe partea dreapta, e langa farmacie (scrie in geam Constantin Sailing).
 
cred ca am eu doua bucati de la velierul meu .......care acum nu mai este velier..costa..gratis..
PS.....Cred ca sunt ceea ce voi numiti crocodili
 
Ai un crocodil atasat sub forma de jpeg :). In engleza le zice camcleat. Oricum, discutia e veche, Costel o fi facut rost de "reptile" pina acum! :) Insa oferta nu poate fi ignorata total, pentru ca obiectele respective sint in continuare destul de greu de gasit.
 

Atașamente

  • 561399.jpg
    561399.jpg
    43.8 KB · Vizualizări: 28
@Don Basilio & Imi

Asa sint multe pe net, ai de unde alege. Eu vorbeam de un magazin din Romania in care sa intri si sa gasesti toate jucariile astea asezate frumos pe rafturi, sa le poti vedea si pipai ... :) Cel mai aproape de mine, am vazut asa ceva in Bulgaria. Exista si in Ungaria. Si in multe alte locuri in Europa ... :)
La noi au inceput sa se mai miste lucrurile dar inca le mai lipseste cite o chestie, tocmai cind ai nevoie de ea.
 
mai e mult pana departe!!! la noi piata de accesorii pt veliere e prea mica pt a face rentabil un magazin bine aprovizionat cu produse pe stoc. iar cu produse aduse la comanda... nu e nici o diferenta fata de on line
 
@Don Basilio & Imi

Asa sint multe pe net, ai de unde alege. Eu vorbeam de un magazin din Romania in care sa intri si sa gasesti toate jucariile astea asezate frumos pe rafturi, sa le poti vedea si pipai ... :) Cel mai aproape de mine, am vazut asa ceva in Bulgaria. Exista si in Ungaria. Si in multe alte locuri in Europa ... :)
La noi au inceput sa se mai miste lucrurile dar inca le mai lipseste cite o chestie, tocmai cind ai nevoie de ea.

In Balgaria, unde?
 
la Varna in port e cel putin un magazin (eu am vazut acum cativa ani doua) dedicat yachtingului. nu stiu oferta lor in detaliu. [atunci am cautat o turbina eoliana si aveau pretul cam mare]
 
Daca mai ai unul mic as vrea eu pt rolfock, in caul in care nu ii vrea colegul care a deschis postul.
 
Am doi dar nu sunt noi.daca-i vrei pot sa-ti trimit pachetul luni....iar de mici .cred ca au vreo 4-sau 6 cm...nu i-am masurat si i-am demontat in toamna asta.sper sa-ti foloseasca.sau daca vrei numai unul da-l cuiva pe celalat....
 

Back
Sus