Barca gonflabila noua2.35m,pachet complet, kila in V podea,oglinda motor incorporata

Barca noua, pachet sigilat, primit de afara, cu kila in V adanca, podea de inalta presiune, foarte usoara, material 0.9 mm si valve ca la barcile produse de yamaha, cu dubla valva si siguranta pe arc, interiorara. vasle aluminiu, pompa cilindrica de mare capacitate, 5 camere de aer distincte, oglinda motor incorporata motorizare optima consum/viteza , doar 3 cp, spatiu pentru 3 persoane, culoare alba nu se incinge la soare
Balon de 35 cm
Kit de reparatii si bancheta in pachet.
Pe piata o barca similara noua o luati cu cel putin 2500-2700 lei
Va ofer aceasta barca la 1689 lei, o barca similara o gasiti second hand in jur de 1600 lei , tavalita, frecata, stata in soare, zgariata, cu ceva ani in spate de folosinta si eventual intepata.
Ma grabesc asadar fara rezervari, primul venit primul servit !!
Se trimite si in tara cu curier, la fancourier m-am interesat e cam 119 lei transportul in raza de acoperire

TELEFON 0757170918 URGENT !!
 

Atașamente

  • hydro force.jpg
    hydro force.jpg
    60.9 KB · Vizualizări: 122
  • IMG2474.JPG
    IMG2474.JPG
    121.5 KB · Vizualizări: 227
  • zoom_bateau_de_plaisance_pneumatique_hydro_force_mirovia_pro_5_places_bestway_11471.jpg
    zoom_bateau_de_plaisance_pneumatique_hydro_force_mirovia_pro_5_places_bestway_11471.jpg
    343.4 KB · Vizualizări: 108
  • zoom_bateau_de_plaisance_pneumatique_hydro_force_sunsaille_6_places_bestway_11472.jpg
    zoom_bateau_de_plaisance_pneumatique_hydro_force_sunsaille_6_places_bestway_11472.jpg
    332.2 KB · Vizualizări: 79
  • BOAT1.jpg
    BOAT1.jpg
    14.3 KB · Vizualizări: 99
  • BOAT.jpg
    BOAT.jpg
    44.5 KB · Vizualizări: 76
Ultima editare:
Cu riscul de a-mi lua nenumarate injuraturi rog colegii de forum sa arunce un ochi peste acest post de pe rapitori (si sa-l citeasca pana la sfarsit): Barca gonflabila2+1 pers, noua, kila in V, 2.35m/20kg • Rapitori.ro - Pescuit sportiv

Nu garantez acuratetea informatilor descoperite de colegii de pe celalalt forum insa trebuie luate in calcul daca este vorba de acelasi utilizator.

Cu totii muncim si trebuie sa facem un ban insa exista niste limite a bunului simt ce nu trebuie depasite.

Cer scuze pentru interventia "inflamatorie" si ma retrag din thread. Daca am facut o confuzie rog un administrator sa-mi stearga postul.
 
Ultima editare:
Cu exceptia primei imagini, celelalte din anunt sunt cu alte barci, vizibil mai mari. Imaginile cu 3 persoane intr-o barca (care se pretinde a fi de 2.70) sunt in mod clar de natura a induce in eroare eventualii cumparatori.
 
Barca noua, pachet sigilat, primit de afara, cu kila in V adanca, podea de inalta presiune, foarte usoara, material 0.9 mm si valve ca la barcile produse de yamaha, cu dubla valva si siguranta pe arc, interiorara. vasle aluminiu, pompa cilindrica de mare capacitate, 5 camere de aer distincte, oglinda motor incorporata motorizare optima consum/viteza , doar 3 cp, spatiu pentru 3 persoane, culoare alba nu se incinge la soare
Balon de 35 cm
Kit de reparatii si bancheta in pachet.
Pe piata o barca similara noua o luati cu cel putin 2500-2700 lei
Va ofer aceasta barca la 1689 lei, o barca similara o gasiti second hand in jur de 1600 lei , tavalita, frecata, stata in soare, zgariata, cu ceva ani in spate de folosinta si eventual intepata.
Ma grabesc asadar fara rezervari, primul venit primul servit !!
Se trimite si in tara cu curier, la fancourier m-am interesat e cam 119 lei transportul in raza de acoperire

TELEFON 0757170918 URGENT !!

Si noi , la randul nostru , ...... suntem deosebiti de incantati de ocazia ce-o avem sa-ti uram ..... BUN VENIT pe forum ! Precum tocmai spuneai in postul de-l citez , BINE NE-AI GASIT !!! :iupi: ..... Nu-i asa ?

Amu' , in plus pe langa polologhia comerciala de-ar trebui sa ne ia fata , noua , astora veniti cu pluta pe Bistrita si cu PET-ul pe canale , niscaiva poze in detaliu cu accesoriile barcii asteia ( intre noi fie spus ..... cam "noname" pe piata ) se poate ? Furcheti , lipiturile la oglinda pe baloane , coarda de bordaj , supapa de presiune ( prea-plinul ) , vaslele , podina , etc . Ma-ntelegi ! Alea-alea de fac in asa fel ca o gonflabila sa se vanda mai abitir ca alta de pe net . Ce daca e virgina barca si-n cutia ei originala ? Daca-i "defecta" din "ADN" , de la mama ei ?
Chestii - socoteli , de ! Ca p-acilea e cu ...... barci !
 
In mod clar de a induce in eroare...domnul smar2 , nu intentionez sa induc pe nimeni in eroare caci 2.35 m tot 2/35 metrii are..si am scris dimensiunile, capacitatea de 3 pers notata pe barca am scris-o si pe aceea deci...ma bucur ca nu v-am indus in eroare.
Cat despre polologhie comerciala, nu scrie nicaieri decat date tehnice care m-au incantat si pe mine cand am luat-o, nicaieri nu am scris ce grozava e decat cand am spus despre pret comparativ cu ce e pe piata, si e adevarat, daca te uiti de barci la 2.30-2.40 m astea-s preturile la second hand si la barcile noi.
Asadar pretul e bun.
Cum am ajuns la un pret ca asta? nu ca e barca proasta sau ieftina ci pentru ca ma grabesc, se mareste familia. si pe de o parte am nevoie de bani urgent pe de alta parte vreo 2 veri tin degeaba barca in cutie.
Cine o doreste bine, cine nu, poate sa fie neincrezator sa creada ca cine stie despre ce teapa e vorba si ulterior sa-i para rau cand cumparatorul da feedback bun .
Barca am comandat-o de afara si n-am mai avut cum sa anulez. In prima imagine este exact barca asta, exact cum este ea, poza reala, restul sunt de pe net.
amicul meu din Italia are aceasta barca de un an jumatate si asa am ajuns eu sa-mi iau la fel.
Seara buna tuturor, pentru intrebari va sta la dispozitie cu placere la ore rezonabila , de preferat la telefon, sau pe privat
 
Lipiturile sunt realizate cu adeziv, nu lipite la cald ca barcile de plaja, sfoara e sintetica groasa ca degetul mare de la ..mana, furchetii si valvele sunt ca si cele de pe allroundmarine jolly, furcheti cu cui si valve cu acel arc in centru, pe care daca il rotesti blochezi valva deschisa sau inchisa, iar pompa are la capat acelas sistem cu 2 gherute care se insurubeaza in valva ca la allroundmarine, se vad in prima poza, si podeaua se vede acolo, toate lip[iturile sunt cu adeziv culoare galbui deschis. dar are presiune de umflare mai mare, 3.4 psi !
La alte barci de marci consacrate la dimensiunile astea aveti presiune de umflare mai mica, 2.4-2.8 psi.
Materialul chiar e de calitate si eu am mai mare incredere in lipiturie cu adeziv cum am vazut la barcile olandeze, nemtesti etc, si barcile de hypalon sunt tot cu adeziv, nu la cald
Bancheta se prinde ca si la allroundmarine, se vede in prima imagine.
Nu am scos-o din cutie nici sa o umflu macar in casa, e sigilata.
Va rog contactati-ma telefonic va raspund cu placere si avem ocazia sa ne cunoastem ca oameni.
Am garantie internationala 2 ani la ea
 
Lipiturile sunt realizate cu adeziv, nu lipite la cald ca barcile de plaja, sfoara e sintetica groasa ca degetul mare de la ..mana, furchetii si valvele sunt ca si cele de pe allroundmarine jolly, furcheti cu cui si valve cu acel arc in centru, pe care daca il rotesti blochezi valva deschisa sau inchisa, iar pompa are la capat acelas sistem cu 2 gherute care se insurubeaza in valva ca la allroundmarine, se vad in prima poza, si podeaua se vede acolo, toate lip[iturile sunt cu adeziv culoare galbui deschis. dar are presiune de umflare mai mare, 3.4 psi !
La alte barci de marci consacrate la dimensiunile astea aveti presiune de umflare mai mica, 2.4-2.8 psi.
Materialul chiar e de calitate si eu am mai mare incredere in lipiturie cu adeziv cum am vazut la barcile olandeze, nemtesti etc, si barcile de hypalon sunt tot cu adeziv, nu la cald
Bancheta se prinde ca si la allroundmarine, se vede in prima imagine.
Nu am scos-o din cutie nici sa o umflu macar in casa, e sigilata.
Va rog contactati-ma telefonic va raspund cu placere si avem ocazia sa ne cunoastem ca oameni.
Am garantie internationala 2 ani la ea

si pe garantia internationala scrie ca i emisa de DEDEMAN?

colacu' asta e 899 lei in Dedeman.
 

Back
Sus