EXCURSIE CU YACHTUL IN MUNTENEGRU SI CROATIA

Postez acest anunt in numele unui prieten de-al meu. Preturile de mai jos sunt fara nici un adaos din partea noastra.

Excursie cu Bavaria 40 (3 dormitoare, 2 bai, bucatarie complet echipata), an 2006, in Muntenegru si Croatia. Capacitate maxima: 6 persoane. Preturi incredibil de mici!!!

Va rog sa ma contactati pe email milan_sibalic@yahoo.co.uk deoarece intru destul de rar pe acest forum.

Preturi incepand de la 1600 EURO pentru excursie de 6 zile in Muntenegru si 2400 EURO pentru 11 zile in Muntenegru si Croatia. In aceasta suma intra barca, skipper-ul si motorina.
 
Ultima editare:
Zuuper!

:banana:

Eu voi pleca cu Milan la sf de august! e super baiat si vorbeste limba mioritica!

O sa vin cu o poveste frumoasa si multe poze!

:sail::noroc:
 
:banana:

Eu voi pleca cu Milan la sf de august! e super baiat si vorbeste limba mioritica!

O sa vin cu o poveste frumoasa si multe poze!

:sail::noroc:

Felicitari!! Milan este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei. Eu am fost anul trecut in Muntenegru ce el si a fost ceva de vis. Tara frumoasa, mancare excelenta si companie super. De asa ceva o sa ai parte acolo.
 
genu.vexler@yahoo.com

:banana:

Eu voi pleca cu Milan la sf de august! e super baiat si vorbeste limba mioritica!

O sa vin cu o poveste frumoasa si multe poze!

:sail::noroc:
Salut, Danutza! Am citit reportajul tau despre vizita ta in Croatia anul trecut si am fost impresionat! Eu am navigat cu o barca cu motor, pe lacul Bicaz, 2veri,peisajul este dintre cele mai frumoase. Cu un velier, desigur, e altceva. Daca e posibil sa fiu cooptat in echipajul tau, pentru excursia despre care vorbeai, in august, te rog sa ma contactezi. Toate cele bune! GENU,
 
Salut,

Cautam inca 2 persoane pentru 6 zile in Muntenegru cu Milan si Bavaria 40. Inca nu stim perioada, dar o putem discuta si apoi vorbim cu Milan. Ar veni 400 Euro de peroana pentru 6 zile + benzina/motorina pana acolo pentru masina. Sau cu avionul daca iesim la bani aproape la fel. Cred ca pentru cheltuiala, inca 300 de Euro/persoana ajung.

Deci, caut inca 2 persoane pentru vara 2011.

Multumesc. PM sau e-mail.

Pliantul aici: http://w5jg4g.bay.livefilestore.com...HraUjtW23d-YtadG07Nx6WOMGmD01y2R/1.JPG?psid=1

http://w5jg4g.bay.livefilestore.com...hwhLt5p8k_rjxP-bMTEVR707Ll0aQJRD/2.JPG?psid=1
 
Ultima editare:
L-am intalnit pe Milan Sibalic acum 2 ani la un targ si am schimbat cateva vorbe cu el. Pare un om tare de treaba si intr-adevar este un poliglot (vorbea foarte bine sarbo-croata, romana, engleza, si parca inca vreo 2 limbi).

Ce ma uimeste insa la oferta lui, este ca preturile pentru aceeasi barca (o Bavaria) au crescut de la 900 E in 2009 la 1600 E in 2011 (dupa Salonul Nautic am comparat pliantele de anul acesta cu cele din 2009 pe care le-am gasit intamplator).
Iar numarul de pasageri imbarcati a scazut in oferta de la 6 la 4. Traseul oferit (foarte frumos dealtfel) s-a pastrat.
Adica : 2009 - 6 pers/900 E, 2011 4 pers/1600 E.

Nu vreau sa fiu carcotas (chiar daca sunt putin), oferta este inca buna, dar se vede treaba ca afacerile merg bine in Muntenegru si criza nu i-a lovit prea tare acolo.

Succese nebanuite skipper-ului,

Remi
 
L-am intalnit pe Milan Sibalic acum 2 ani la un targ si am schimbat cateva vorbe cu el. Pare un om tare de treaba si intr-adevar este un poliglot (vorbea foarte bine sarbo-croata, romana, engleza, si parca inca vreo 2 limbi).

Ce ma uimeste insa la oferta lui, este ca preturile pentru aceeasi barca (o Bavaria) au crescut de la 900 E in 2009 la 1600 E in 2011 (dupa Salonul Nautic am comparat pliantele de anul acesta cu cele din 2009 pe care le-am gasit intamplator).
Iar numarul de pasageri imbarcati a scazut in oferta de la 6 la 4. Traseul oferit (foarte frumos dealtfel) s-a pastrat.
Adica : 2009 - 6 pers/900 E, 2011 4 pers/1600 E.

Nu vreau sa fiu carcotas (chiar daca sunt putin), oferta este inca buna, dar se vede treaba ca afacerile merg bine in Muntenegru si criza nu i-a lovit prea tare acolo.

Succese nebanuite skipper-ului,

Remi

2009 a fost an de promotie din cate stiu.

Eu am fost cu Milan in 2009 - crede-ma, confortul este foarte important, eu am stat 6 zile atunci si 6 persoane ne-am cam inghesuit.

Preturile sunt inca mai mult decat ok, comparativ cu orice oferta de asemenea gen de croaziera pentru sezonul de vara - iun., iul., aug. - si pentru distantele care se parcurg.

Anul asta merg in aug. in Croatia - varianta de 11 zile. Sunt fan al insulelor din sudul Croatiei: golfulete ascunse, mancare savuroasa [Mljet rulez :) ]
 

Back
Sus