Ivar Dedekam Navigatia cu vele si reglarea greementului

Update

Navigatia cu vele si reglarea greementului - 20 buc

Multumesc,

............
 
Ultima editare:
Stimati barcaholici,

Din pacate pachetele formate din doua manuale au fost epuizate mai repede decat ma asteptam.

Mai am pe stoc 16 manuale semnate Ivar Dedekam Navigatia cu vele si reglarea greementului la pretul de 100 lei.

Nu ezitati sa imi scrieti adresa si un numar de telefon daca sunteti interesati de achizitionarea lui.

Cu inalte consderatiuni,

.........
 
Am achzitionat pachetul de 2 carti.
Cartile prezinta informatie de calitate in mod intuitiv si deasemena ilustratiile fac si mai usoara asimilearea informatiei.
Vanzator serios,carti de calitate.
Recomand.
 
Am răsfoit şi eu cărţile, sunt concise şi pline de ilustrate. Vorba aia, o poză cât o mie de cuvinte. Per total foarte bune, când văzusem cât sunt de subţiri m-am gândit că nu voi găsi mare lucru prin ele.
 
Update:
12 - manuale navigatia cu vele si reglarea greementului + navigatia traditionala in format electronic 100 lei
 
Stimati Barcaholici va astept pentru a achizitiona ultimele 10 manuale navigatia cu vele si reglarea greementului + navigatia traditionala in format electronic 100 lei
 
Stimati Barcaholici ma plec in fata dumneavoastra cu rugaminte de a imi accepta scuzele de rigoare pentru ca nu am livrat la timp Navigatia Traditiona in format electronic!

Problema a fost una de ordin tehnic cu adresa mea de mail.

Va rog sa imi lasati peprivat adresele dumneavoastra de mail cei ce trebuiau sa primeasca cartea in format electronic si nu au primit-o!

Va multumesc anticipat,

.........
 
Profita acum de acest pachet!

Vrei sa inveti sa navighezi acesta este manualul potrivit!

CUMPARA navigatia cu vele si reglarea grementului carte si primesti cadou navigatia cu vele si reglarea grementului + navigatia traditionala in format electronic !

12 pachete

Pret / bucata 120 lei !
 
A venit vara, au inceput cursurile de navigatie, va asept cu cele mai bune manuale e introducere in tainele navigatiei dar si pentru perfectionare.

Vant bun...
 
Am trimis daca nu ma insel. Am fost plecat daca nu ati primit va rog sa imi lasati o adresa de mail valida. Imi cer mii de scuze .
Va multumesc.
 
Buna seara, va rog frumos sa ne comunicati daca sunteti indreptatit sa comercializati variantele electronice ale cartilor pe care le comercializati!
 
Nu stiu daca mai este de actualitate, dar asi fi interesat sa cumpar aceste carti. Pretul mi se pare OK.
pot fi cintactat si la tel. 0766697815.
 

Back
Sus