planuri gratuite pentru caiac S&G

Din cand in cand apare cate un coleg cu cererea pentru planuri de caiac.
Va rog descarcati de aici. Desi textul vorbeste de mai multe caiace(variante) in zip-ul descarcat se gasesc toate.
O sa va ceara ceva date, nu as ezita pt ca omul se ocupa de ani de zile de promovarea roll-urilor groenlandeze si este ok. Putina rabdare si atentie si aveti planuri gratis pentru un caiac excelent

CNC Kayaks | Chris and Nick Crowhurst Kayaks
 
Ce elegant arata Shrike Too!

Din cand in cand apare cate un coleg cu cererea pentru planuri de caiac.
Va rog descarcati de aici. Desi textul vorbeste de mai multe caiace(variante) in zip-ul descarcat se gasesc toate.
O sa va ceara ceva date, nu as ezita pt ca omul se ocupa de ani de zile de promovarea roll-urilor groenlandeze si este ok. Putina rabdare si atentie si aveti planuri gratis pentru un caiac excelent

CNC Kayaks | Chris and Nick Crowhurst Kayaks
 
Ultima editare:
Din cand in cand apare cate un coleg cu cererea pentru planuri de caiac.
Va rog descarcati de aici. Desi textul vorbeste de mai multe caiace(variante) in zip-ul descarcat se gasesc toate.
O sa va ceara ceva date, nu as ezita pt ca omul se ocupa de ani de zile de promovarea roll-urilor groenlandeze si este ok. Putina rabdare si atentie si aveti planuri gratis pentru un caiac excelent

CNC Kayaks | Chris and Nick Crowhurst Kayaks

Vazand modelele astea, ma mananca rau palmele ! :)
 
Salutare,

Am gasit un site cu planuri originale de caiace sof. Mie mi-au placut tare mult, iar pentru cei care se pricep la proiectare pe calculator cred ca merg adaptate si pentru caiace s&g. (planurile sunt in tabelul din josul paginii).
Kayak Types
 

Back
Sus