O invitatie la concertul Sandra de marti 2 Decembrie

Salutare leganatilor,

Pentru nostalgici sau pentru oricine altcineva care macar a auzit de domnita asta am o ( una bucata per una persoana) invitatie la concertul ei de marti de la Sala Palatului...ora 20:00, Rand 11 loc 2.
Un singur loc.
Daca erau doua as fi mers eu for old time sake.
Primul venit.....primul servit(puteti intra in posesia biletului daca va deplasati pana la Afi Cotroceni sau daca platiti un Fun Curier .
Enjoy,
Marius
 
Salut, pe vremurile acelea eram in armata la Ploiesti si Sandra se asculta la instalatia de radioficare a unitatii;noi, baietii, ne urcam pe dulapul ala de metal si lipeam urechea de difuzor ca si cum ne-am fi lipit de Sandra insasi...ha-ha...circula si butada: " bai, ia uite cum a reusit ciobanasul carpatin sa o seduca pe teutoanca apriga"...apropo, ce o mai face Michael Cretzu?
Multumim de generozitate, la doua bilete m-as fi bagat in seama...
 
Salut, pe vremurile acelea eram in armata la Ploiesti si Sandra se asculta la instalatia de radioficare a unitatii;noi, baietii, ne urcam pe dulapul ala de metal si lipeam urechea de difuzor ca si cum ne-am fi lipit de Sandra insasi...ha-ha...circula si butada: " bai, ia uite cum a reusit ciobanasul carpatin sa o seduca pe teutoanca apriga"...apropo, ce o mai face Michael Cretzu?
Multumim de generozitate, la doua bilete m-as fi bagat in seama...


Haideti ca inca mai e timp.....E pacat de el si de ea :)
 
Nu-i nimic, gestul conteaza! Si gestul spune ca ne-ai oferit posibilitatea de a ne bucura de acest concert.
Eu unul iti multumesc. Desi n-am putut merge, un gest frumos merita a fi recunoscut si salutat .
 

Back
Sus