Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 31 to 38 of 38

Topic: Prima mea barca pentru Dunare si Delta Dunarii

Quote Originally Posted by AlfredS View Post
    Multumesc pentru raspuns! Am mai vazut filmuletele . Mi-am comandat un lotus de la dima si fii. Aproape este gata. Estetic arata foarte bine. Daca ai pescuit din ea la stationar, cum se comporta atunci cand vin valuri?
    ma bucur si s-o folosesti sanatos! la stationar pescuiesc prea putin din barca ca sa pot sa-ti dau un raspuns corect si avizat! dar atata cat am stat in barca cu betele lansate nu mi s-a intamplat niciodata sa-mi intre apa in barca........acuma depinde si de val....de cine si cu ce il "produce"........oricum e destul de inalta si la stationar esti intotdeauna maxim doua persoane fara bagaj...deci barca e usoara si capabila sa se "urce" pe un val venit din lateral! te asteptam cu poze!
    Last edited by ovidiumarius72; 28 Feb 2015 at 09:53 AM.

Asta e pana acum...
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate WP_20150218_002.jpg‎   WP_20150225_012.jpg‎   WP_20150225_018.jpg‎  

Senior Member modi's Avatar
    Locația
    Atlantida de Sus , nitel mai jos de avatar !
    Posturi
    384

Quote Originally Posted by dukku View Post
    Ultima fita la barcile care planeaza e sa il montezi chiar mai sus.
    [
    Fite in ...... pozitionarea motorului pe barca ? ...... Fite ? Aud bine ?????

....S-a terminat cu smecheria , nene ! De la mall-uri si alte alea sa fie si domeniul nautic invadat de ....... fite ?????

Ma apuc de sky ! Clar ! Si renunt si la alea cand le vor atinge fitele .......
    Dati-ma la apa !!! Am rau de asfalt !!!

Senior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    948

Acolo fitele sunt la putere. Daca n-ai costum North Pole, clapari x si schiuri Z, nici n-apuci sa vezi partia!
    Pardon, acum am vazut ca te apuci de SKY si asta n-are treaba cu partia si cu zapada!!

Senior Member modi's Avatar
    Locația
    Atlantida de Sus , nitel mai jos de avatar !
    Posturi
    384

Bun ! Da-l dracu de SKY ! Ma apuc de barbut ..... Da' daca si la ala e cu fite ....... imi las venele lungi !
    Dati-ma la apa !!! Am rau de asfalt !!!

6.  

Quote Originally Posted by AlfredS View Post
    Asta e pana acum...
    da......frumoasa.....dar ii sta mai bine pe apa.............asteptam impresii si poze dupa lansarea la apa, si eu de-abia astept....poza e de anul trecut acum e pe uscat pregatita de lansare......
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate 20141010_162042.jpg‎   DSC_0141.jpg‎  
    Last edited by ovidiumarius72; 10 Mar 2015 at 10:19 AM.

Quote Originally Posted by ovidiumarius72 View Post
    da......frumoasa.....dar ii sta mai bine pe apa.............asteptam impresii si poze dupa lansarea la apa, si eu de-abia astept....poza e de anul trecut acum e pe uscat pregatita de lansare......
    Frumos....

Salutare! Am si eu o intrebare, cam cum se descurca blacksea 510 fishing (cea cu fund dublu) cu un motor de 25? e prea mic motoru? imi recomandati alt model de barca , stiti cumva ce avantaje si dezavantaje are aceasta barca ? astept impresii de la posesori sau de la persoane care au avut ocazia sa se plimbe cu acest model de barca ! va multumesc!

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Alte topicuri asemănătoare

1. Prima tura in delta cu caiacul
    de bubuianu82 īn topicul Caiac, canoe, canotaj
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 18 Jul 2013, 10:13 PM
  2. Delta Dunarii, vesnic frumoasa delta!
    de Barcaholic īn topicul Bloguri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 29 Oct 2012, 06:20 PM
  3. O barca pentru pentru Delta , Dunare , 4 persoane ?
    de PAB īn topicul Īncepători şi visători
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 2 Apr 2012, 10:46 PM
  4. Barca potrivita pentru Dunare si Delta
    de SAMM57 īn topicul Bărci de agrement: cu motor, pentru pescuit, gonflabile
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 6 Mar 2012, 01:08 PM
  5. Forum conex pentru Delta Dunarii
    de byteworks īn topicul Dunăre şi Delta Dunării
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 3 May 2011, 10:34 PM

Tags for this Thread

Bookmarks