Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33

Topic: Salonul Nautic Bucuresti 2015

Senior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    948

O sa vin si eu sambata, vedem pe la ce ora, mai ales ca se intampla si asta!!!

Quote Originally Posted by ciby View Post
    O sa vin si eu sambata, vedem pe la ce ora, mai ales ca se intampla si asta!!!
    Merci Ciby! Eu voi fi acolo sambata, de dimineata pana seara (daca nu ma va trimite Dumnezeu cu alta treaba )
    Life in colour!

Default Noutati si surprize

La SNIB, alaturi de cartile mele si de ultimele exemplare din volumul lui Lucian Ionescu "de la Giurgiu la Venetia" voi avea de vanzare jurnalul galician al lui Florin Drăghici (Roz Avel) - Jurnal galician – RO – Roz Avel Sailing
    Life in colour!

Default "Pagaia lui Ivan"

Cum spuneam, la pagaia unui campion, multi viteji se-arata
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate 10997695_937303582949271_6724567794996253927_n.jpg‎  

Senior Member pelicanul's Avatar
    Locația
    Constanta
    Posturi
    1.045

Cine a cistigat-o?

6.  

Default Identitate vizuala :)

Sambata ma gasiti cu marfa langa roll-up:

Life in colour!

Quote Originally Posted by pelicanul View Post
    Cine a cistigat-o?
    N-a castigat-o inca nimeni. Noi am fost luati sa ne fotografiem cu ea in chip de hostess (daca stiam imi lasam parul lung. Asa, mi-am lasat doar mustata)

Senior Member pelicanul's Avatar
    Locația
    Constanta
    Posturi
    1.045

Quote Originally Posted by Florio View Post
    N-a castigat-o inca nimeni. Noi am fost luati sa ne fotografiem cu ea in chip de hostess (daca stiam imi lasam parul lung. Asa, mi-am lasat doar mustata)
    Cred ca trebuia sa-ti lasi mai mult decit parul lung! Ai putea incerca totusi sa-ti oxigenezi mustata!

Senior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    244

Quote Originally Posted by CrocodiluDiluDilu View Post
    La SNIB, alaturi de cartile mele si de ultimele exemplare din volumul lui Lucian Ionescu "de la Giurgiu la Venetia" voi avea de vanzare jurnalul galician al lui Florin Drăghici (Roz Avel) - Jurnal galician – RO – Roz Avel Sailing
    Salut,

Am trecut astazi, pe la 10,30, pe la Salon dar pe ghiseul de la intrare nu era si cartea lui Roz Avel. Fatucile care pazeau celelalte trei carti nu stiau nimic iar "autorul este pe aici...". De unde pot cumpara "Jurnalul galician"? Exista si varianta in romana?

Quote Originally Posted by Thor View Post
    Salut,

Am trecut astazi, pe la 10,30, pe la Salon dar pe ghiseul de la intrare nu era si cartea lui Roz Avel. Fatucile care pazeau celelalte trei carti nu stiau nimic iar "autorul este pe aici...". De unde pot cumpara "Jurnalul galician"? Exista si varianta in romana?
    Salut Thor.
    Din cauza unor probleme de transport, "Jurnalul galician" nu a putut ajunge la salon. Ieri a fost si Crocodilul, nu stiu cum de nu l-ai intalnit. Tot ieri am fost si eu de pe la ora 11 pana pe la ora 15 cred, cand am plecat cu totii sa facem o masa mare . Au fost ieri si foarte multi prieteni si colegi de forumuri.
    Eu nu inteleg cum de nu ne-am intalnit. De la inaltimea ta esti foarte vizibil

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Alte topicuri asemănătoare

1. Salonul Nautic Bucuresti: 29 februarie - 4 martie
    de yachting pleasure în topicul Discuţii pe uscat
    Răspunsuri: 33
    Ultimul post: 16 Mar 2012, 08:51 PM
  2. Barca Allroundmarin POKER 430HD la Salonul Nautic Bucuresti 2012
    de nmmarine în topicul Bărci de agrement: cu motor, pentru pescuit, gonflabile
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 3 Mar 2012, 08:49 AM
  3. Barca Allroundmarin Samba 300 la Salonul Nautic Bucuresti 2012
    de nmmarine în topicul Bărci de agrement: cu motor, pentru pescuit, gonflabile
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 1 Mar 2012, 12:29 AM
  4. Salonul Nautic Internatonal Bucuresti : 23-27 feb 2011
    de gvincentiu în topicul Jurnal de bord
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25 Nov 2010, 12:58 PM

Tags for this Thread

Bookmarks