Ajutor si intelegere

Salut sper sa gasesc intelegere ca nu ma pricep la calculatoare sau la forumuri dar dupa ani de vise ma-m decis sa incep prima mea barca si bineinteles ca bani sunt o problema si primul proiect este un skin on frame am trecut de faza cu frame acum ma-m blocat la partea cu acoperitul pentru ca voi merce cu baietelul meu cu barca si mama lui vrea siguranta trebuie sa fie ceva ce nu se strapunge pentru nu a avea surprize neplacute
Daca cineva a construit efectiv si a folosit produsul x sau y as dori date cat mai exacte de unde le pot cumpara de pe net barca are cam 4 metri iar la partea cea mai bombata materialul ar trebui sa aiba 150cm ca sa il pot prinde
Scriu pe fuga ca trebuie sa plec lamunca as lasa si numar de tel ca nu stiu cand ma pot loga pe forum 0745548272 IMG242.jpgIMG243.jpgIMG244.jpgIMG257.jpgIMG258.jpg
 
Felicitari! arata foarte bine proiectul tau.

Pentru invelitoare poti folosi chiar si poliplan, materialul acela folosit la reclame si copertine; insa orice ai folosi, pentru siguranta neaparat sa purtati veste de salvare.
 
Salut sper sa gasesc intelegere ca nu ma pricep la calculatoare sau la forumuri dar dupa ani de vise ma-m decis sa incep prima mea barca si bineinteles ca bani sunt o problema si primul proiect este un skin on frame am trecut de faza cu frame acum ma-m blocat la partea cu acoperitul pentru ca voi merce cu baietelul meu cu barca si mama lui vrea siguranta trebuie sa fie ceva ce nu se strapunge pentru nu a avea surprize neplacute
Daca cineva a construit efectiv si a folosit produsul x sau y as dori date cat mai exacte de unde le pot cumpara de pe net barca are cam 4 metri iar la partea cea mai bombata materialul ar trebui sa aiba 150cm ca sa il pot prinde
Scriu pe fuga ca trebuie sa plec lamunca as lasa si numar de tel ca nu stiu cand ma pot loga pe forum 0745548272 Vezi atașament 19345Vezi atașament 19346Vezi atașament 19347Vezi atașament 19348Vezi atașament 19349
Sa-i un mesaj privat userului klimm (Gelu).
El a făcut așa ceva și e chiar spectaculos.
Și Gelu e un super băiat.
SPOR
 

Back
Sus