Vand: -- fibra de sticla tesatura

Vand:
-- fibra de sticla tesatura 500 g/mp, pret 7 ron pe mp.
Este un sul de aprox. 17 kg (= 34 mp, cel putin) , cel din poza atasata; pretul este pentru tot sulul, la mp pretul este de 9 ron;
-- fibra de sticla tesatura 300 g/mp, pret 5 ron pe mp, am aprox. 15 mp.

Pentru cine ia sulul de 500 intreg, fibra de 300 este gratis-- bonus!!!
TEL. 0751275100
 

Atașamente

  • 20150321_174753.jpg
    20150321_174753.jpg
    80.9 KB · Vizualizări: 40
Ultima editare:
Prietene , imi dai un link catre Polydis ..... Dar ce anume te face sa crezi ca acest Polydis "face legea" si ca este unicul furnizor de tesatura de fibra de pe piata ?
Vei fi uluit sa afli ca lucrez cu multi altii pozitionati cu pretul sub acestia , doar ca normele de confidentialitate ma impiedica sa-ti explic si care anume sunt acestia . Atata doar , te asigur ca pot obtine tesatura de 500 gr/mp la sub 7 lei/mp .

BTW , s-a cam lamurit poporu' ce-si-cum e cu bullshit-ul asta de Polydis pe care ti-l iei tu drept etalon !

In fine , vanzare buna iti doresc !
 
"Tu" lucrezi cu "multi altii pozitionati cu pretul sub acesta", si cum bine zici.. "normele de confidentialitate te impiedica"..multe. Pentru noi, ceilalti, Polydis-ul cam face legea fiindca bate cam tot ce da cu amanuntul, şi asta la preturi rezonabile. Pana la urma am dat toata tesatura de mai sus..20 kg in total cu 200 ron..Si nu-mi zi ca nu e un pret OK pentru cumparator..:) Fara a dori sa intru intr-o polemica despre cine, cum, ce si cand...finalizez:
VANDUT. Multumesc pentru gazduire. Se poate inchide..
 
Ultima editare:

Back
Sus