Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 21 to 30 of 257

Topic: Chestiuni politice

Quote Originally Posted by etrex View Post
    Din pacate in Orient nu va fi pace prea curand, de fapt nici nu se vrea. Dovada este "politica" dusa de Israel in zona, si mai are pretentia ca este un stat civilizat.

Off Topic ....
    Lasa politica ca nu-i de noi. L-ai dus Lup la Quebec sau nu?
    Off Topic ....

He, hei!

Ce mai faci Dom'le? Nu ne-am mai citit de multa vreme!

Lupu' n-a reusit sa ajunga la Quebec City. A ostenit ceva mai la vale de Kingston(pentru iarna asta i-am gasit culcus acolo iar la primavara continui de acolo cu voiajul-voiajelor), eu m-am plictisit si imbrobodit de doi amici(unu' zevzec si unu zbintzuit') restul zilelor libere ne-am scufundat prin niste bulboane in cautarea de comori

De altfel, ce mai spui, ce mai faci?

La Volvo Ocean Race tot cu Snow White's Coffin intreci? Pe ce loc mai esti?

Quote Originally Posted by etrex View Post
    Din pacate in Orient nu va fi pace prea curand, de fapt nici nu se vrea. Dovada este "politica" dusa de Israel in zona, si mai are pretentia ca este un stat civilizat.

Corect. Politica de supravietuire a statului Israel bazata pe asuprirea si izgonirea palestinienilor nu prea merge. Deci, cit mai curind posibil, Iranul Boom! si Israelul Poc!

Quote Originally Posted by simba_the_sailor View Post
    ....restul zilelor libere ne-am scufundat prin niste bulboane in cautarea de comori
    lunga scufundarea ...a durat citeva luni bune ... ai devenit verisor cu Kevin Costner?

La Volvo Ocean Race tot cu Snow White's Coffin intreci? Pe ce loc mai esti?
    hai sa lasam timpul sa vindece ranile si sa nu mai vorbim de funie in casa spinzuratului ...

Quote Originally Posted by x_petrolist View Post

lunga scufundarea ...a durat citeva luni bune ... ai devenit verisor cu Kevin Costner?

hai sa lasam timpul sa vindece ranile si sa nu mai vorbim de funie in casa spinzuratului ...

Lunga scufundarea? Ce vorbesti acolo? Pur si simplu am evadat!!! Daca imi puneam mintea cu crizatzii aia de amici scufundaci cred ca ma apuca nametzii colectind tigai, oale, cratitze, galetzi fara fund, bucati de tzevi de esapament... de pe fundul bulboanelor

Anul trecut m-am imbarcat in fotoliu pe la inceputul lui Noiembrie. Anul asta, m-am grabit nitel. Se pare ca se infierbinta treaba in Middle East si nu vreau sa pierd ocazia.

"hai sa lasam timpul sa vindece ranile si sa nu mai vorbim de funie in casa spinzuratului ..."[/QUOTE]

Funie in casa spinzuratului la Volvo Ocean Race?! Daca vreun participat de pe acolo si-a luat cu adevarat zilele prin spinzuratoare, atunci Dumnezeu sa-l ierte! Nimic nu este mai tragic si nimic nu se compara cu pierderea unei vieti omenesti!

Kevin Kostner

Da' cu cine nu vrea Kevin Kostner sa fie verisor? Cu multa lume! Cu foarte multa lume. Chestia este ca eu nu vreau sa ma numar prin acea "multa lume".
    Last edited by simba_the_sailor; 7 Oct 2009 at 12:45 AM.

6.  

... Funie in casa spinzuratului la Volvo Ocean Race?! Daca vreun participat de pe acolo si-a luat cu adevarat zilele prin spinzuratoare, atunci Dumnezeu sa-l ierte! Nimic nu este mai tragic si nimic nu se compara cu pierderea unei vieti omenesti! ...
    Atunci spune cu ce ambarcatiune virtuala ai participat la VOR

Senior Member home made's Avatar
    Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    870

Default kk

Lunga scufundarea? Ce vorbesti acolo? Pur si simplu am evadat!!! Daca imi puneam mintea cu crizatzii aia de amici scufundaci cred ca ma apuca nametzii colectind tigai, oale, cratitze, galetzi fara fund, bucati de tzevi de esapament... de pe fundul bulboanelor

Anul trecut m-am imbarcat in fotoliu pe la inceputul lui Noiembrie. Anul asta, m-am grabit nitel. Se pare ca se infierbinta treaba in Middle East si nu vreau sa pierd ocazia.

"hai sa lasam timpul sa vindece ranile si sa nu mai vorbim de funie in casa spinzuratului ..."
    Funie in casa spinzuratului la Volvo Ocean Race?! Daca vreun participat de pe acolo si-a luat cu adevarat zilele prin spinzuratoare, atunci Dumnezeu sa-l ierte! Nimic nu este mai tragic si nimic nu se compara cu pierderea unei vieti omenesti!

Kevin Kostner

Da' cu cine nu vrea Kevin Kostner sa fie verisor? Cu multa lume! Cu foarte multa lume. Chestia este ca eu nu vreau sa ma numar prin acea "multa lume".[/QUOTE]

pai doar a inceput la arad,primul concert!!!,turneul de lansare al primului album:
    s-a apucat baiatul si de muzica,o fi mai rentabil?spectatorii declarau ca are voce!

Quote Originally Posted by x_petrolist View Post
    Atunci spune cu ce ambarcatiune virtuala ai participat la VOR

M-a prins startul lui VOR undeva intr-un catun de eschimoshi. M-am sbuciumat ceva timp sa il inscriu pe Lup. Nu am reusit. Aveau un ISP...ghetzar! Logai azi si navigai pe net miine. M-am lasat pagubas. Cind am venit acasa am cazut in patima lui Vendee Globe si n-am mai avut vreme de altele.

Default corectie, KC

Quote Originally Posted by home made View Post

Kevin Kostner

Da' cu cine nu vrea Kevin Kostner sa fie verisor? Cu multa lume! Cu foarte multa lume. Chestia este ca eu nu vreau sa ma numar prin acea "multa lume".
    "pai doar a inceput la arad,primul concert!!!,turneul de lansare al primului album:"

Am auzit ca a facut vilvori pe acolo.

"s-a apucat baiatul si de muzica,o fi mai rentabil?spectatorii declarau ca are voce![/QUOTE]"

http://www.youtube.com/watch?v=JNgLJXIMoOU

Asa-s ardelenii, generosi si priceputi aproape la toate.

M-a prins startul lui VOR undeva intr-un catun de eschimoshi. M-am sbuciumat ceva timp sa il inscriu pe Lup. Nu am reusit. Aveau un ISP...ghetzar! Logai azi si navigai pe net miine. M-am lasat pagubas. Cind am venit acasa am cazut in patima lui Vendee Globe si n-am mai avut vreme de altele.
    Incredibil. Cum de nu ai luat legatura cu cei de pe forum? Pe ce pozitie ai ajuns?

Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks