Productie si Reparatii Vele & Bimini

Salutare,

sunt instructor de kitesurf si sailing. Pentru ca acestea e nevoie si de echipament, asa ca m-am vazut nevoit sa invat cum sa produc, reconditionez sau sa repar zmee, vele, copertine sau tapiterie pentru barcile din flota proprie. In timp am reparat si pentru alti pasionati de sailing de diferite nationalitati, care isi tin ambarcatiunile in porturile din insulele marii Ionice.

Bineinteles ca nu a ne-am oprit numai la velatura si in ultimii patru ani, am reconditionat si modificat mai multe ambarcatiuni printre care si cele din flota proprie www.kitesailing.ro

Am refacut ambarcatiuni ale caror catarge au fost rupte de o furtuna de numai 20 min, care s-a napustit asupra insulei Lefkada in golful din Nidri si care a rasturnat un numar considerabil de ambarcatiuni.

Acestea fiind zise, pentru toti pasionatii de barci si yachting care au nevoie de reparatii sau o parere va astept sa ma contactati.

Razvan :skip:
 
Ultima editare:
Postarea e din aprilie 2015, deci sunt aproape 5 (cinci) ani de atunci. Totuși, e acolo în postare un site unde apar și două numere de telefon. Succes!
 

Back
Sus