Results 1 to 4 of 4

Topic: Productie si Reparatii Vele & Bimini

Cool Productie si Reparatii Vele & Bimini

Salutare,

sunt instructor de kitesurf si sailing. Pentru ca acestea e nevoie si de echipament, asa ca m-am vazut nevoit sa invat cum sa produc, reconditionez sau sa repar zmee, vele, copertine sau tapiterie pentru barcile din flota proprie. In timp am reparat si pentru alti pasionati de sailing de diferite nationalitati, care isi tin ambarcatiunile in porturile din insulele marii Ionice.

Bineinteles ca nu a ne-am oprit numai la velatura si in ultimii patru ani, am reconditionat si modificat mai multe ambarcatiuni printre care si cele din flota proprie www.kitesailing.ro

Am refacut ambarcatiuni ale caror catarge au fost rupte de o furtuna de numai 20 min, care s-a napustit asupra insulei Lefkada in golful din Nidri si care a rasturnat un numar considerabil de ambarcatiuni.

Acestea fiind zise, pentru toti pasionatii de barci si yachting care au nevoie de reparatii sau o parere va astept sa ma contactati.

Razvan
    Last edited by razradulescu; 18 Apr 2015 at 04:34 PM.

Multumim frumos pentru invitatie. Vom tine cont de ea.
    Referitor la partea cu vele, copertine and co, desi aici mentionati ca va ocupati de reparatii presupun ca aveti cunostinte si de locuri de achizitie, va rog sa imi spuneti de unde imi pot cumpara la un pret bun un bimini top pentru barcuta mea ?
    http://www.barcaholic.ro/f29/chaparr...90-a-5133.html

3.  

Salutare! Se poate un Nr de telefon?

Senior Member pelicanul's Avatar
    Locația
    Constanta
    Posturi
    1.032

Postarea e din aprilie 2015, deci sunt aproape 5 (cinci) ani de atunci. Totuși, e acolo īn postare un site unde apar și două numere de telefon. Succes!

Alte topicuri asemănătoare

1. Productie Barca Modulara
    de s_kostyn īn topicul Construcţia de bărci
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 21 Aug 2013, 09:15 PM
  2. Execut : Reparatii barci pneumatice, precum si reparatii si transformari lansete.
    de MASIVU' īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 23 Jun 2013, 10:31 AM
  3. Solutie bimini
    de drago īn topicul Accesorii, Echipamente, Instrumente
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 24 Jun 2012, 07:26 AM
  4. Vele - productie sau reparatie
    de istan īn topicul Yachturi, Veliere, Navigatie
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 3 Jun 2012, 07:50 AM
  5. productie barci
    de danubius īn topicul Construcţia de bărci