TEPARII DE MOTOARE

Aveti dreptate! Vom face o informare serioasa a viitorilor cumparatori de motoare, ambarcatiuni si accesorii pe un site nou pe care il vom deschide in perioada imediat urmatoare. Va promit ca pe langa sectiunea de marketing a site-ului va exista si o rubrica speciala de informare a clientilor in legatura cu eventualele probleme ce le pot intampina la cumpararea unor produse second hand. Eu cred ca va fi o rubrica foarte buna !!
 
Asadar, cine e in coltul rosu si cine e in coltul verde?

Daca preferati sa va balacariti online in loc sa mergeti la politie, fie. Dar sa nu folositi cuvinte jignitoare si sa aduceti argumente si dovezi concrete.
 
Salut! Am luat eu un Nissan Marine de. 5 cai în 2012 si am fost foarte mulțumit. Atât doar că avea cizma lungă și nu prea mă avantaja folosindu-l ulterior pe o barca cu oglinda decupata. Dar motorul aproape nou fără cusur. Ulterior l-am vândut că am plecat din țară. Acum sunt iar în căutare și George nu răspunde la vechiul nr de tel. Practic îmi intră mesageria. Dacă știi dă-mi și mie nr lui de tel. Mulțumiri anticipate. Pe 22 plec în deltă și până atunci trebuie să îmi i-au motor. Fire întinse și să auzim de bine.
 
Cele mai mici preturi din europa sunt pe Italia Subito.com cautati motoare pe acest site italienesc un fel de olx, si apoi gasit un transportator sa vil aduca, mai ales pe italia este plin de romani cu microbuze. Eu am luat un yamaha de 225 cai, . Toti va vaicariti de vanzatori, cum credeti ca aceste motoare la noi sunt ieftine, sunt furate cu sau fara acordul propietarului care apoi isi incaseaza asigurarea si isi ia un motor nou. Treaba sta asa , motoarele mici sunt furate pe nevazute ca sunt usoare, motoarele mari care sunt obosite propietaru cheama romanu taie firele sa para furat , si apoi il declara furat , asa ajung motoarele la noi
 
Nu va combinati nici cu Moldovan Stefan alias Fane Barci din Tg Mures de pe Probarca. Vinde numai gunoaie adunate din Italia. Una vorbeste si alta face. Daca doreste cineva detalii pot afisa detalii pe site.
 

Back
Sus