Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Topic: Flotoare stabilizare canoe

As adauga si indemnul de a lua cu tine mereu un ispol si chiar o pompa de apa manuala din plastic, ieftina si usoara, pentru a mai evacua eventual apa din barca. Poate suna alarmant ideea ca iti intra apa in barca, canoe, kayak, lighean cu motor, dar te vei obisnui cu ideea ca este ceva firesc pentru anumite ambarcatiuni si ca apa se scoate rapid si usor...

Vali te-a ferit de trantele marii, dar eu te indemn sa incerci macar o data. Pune vesta pe tine, calibreaza greutatea cu care lestezi canoea si scoate-o pe,onduleurile marii... Vei invata foarte rapid ce si cat poate si ea si tu.
    DoiNomazi aka "Seasick & Grumpy", aflati intr-o perpetua TraveloTherapie

Quote Originally Posted by DoiNomazi View Post
    Totul este sa nu ti se ude entuziasmul, ca toate celelalte se usuca in bataia vantului...

Bafta!
    Nu m-am putut abtine sa nu aplaud fraza asta...si daca butonul de like e plecat....o facem asa : LIKE
    He knows not where he's going, For the ocean will decide, It's not the destination, It's the glory of the ride

Senior Member pelicanul's Avatar
    Locația
    Constanta
    Posturi
    1.032

Quote Originally Posted by DoiNomazi View Post

Totul este sa nu ti se ude entuziasmul, ca toate celelalte se usuca in bataia vantului...
    @piesenoi

Sint perfect de acord, mai ales ca se aplica oricarei calatorii pe apa... LIKE

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Alte topicuri asemănătoare

1. Vand caiac demontabil Klepper de 2 persoane cu set complet de vele si flotoare :)
    de hoinar īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 1 Aug 2014, 10:31 AM
  2. canoe mic
    de adyy īn topicul Construcţia de caiace și canoe
    Răspunsuri: 72
    Ultimul post: 5 Jul 2014, 02:00 PM
  3. klepper 5.3 m , doua persoane - vreau sa-i fac flotoare laterale
    de madmax īn topicul Construcţia de caiace și canoe
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 11 Jul 2012, 09:08 AM

Tags for this Thread

Bookmarks