Eurosail - Cursuri RYA
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Topic: incepator

Senior Member home made's Avatar
    Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    861

Default vali

Quote Originally Posted by Vali View Post
    Ce-mi place golaneala de pe forumu' asta , daca vin la Calarasi cred ca am sa-mi iau si camera de raba cu mine, sa cobor pe Dunare pana acasa, ca nu cred ca am sa mai fiu in stare sa conduc (sau mai curand n-o sa mai vreau )
    vali !pregateste baietii pentru desant:secunda,minutul,ora,ziua ramin secrete !
    cantitatile la fel,la fel si gradele !sticle incasabile,psssit!curind!

mai uamenilor!!!mai uamenilor , va spun ieu, am deja toate materialele ca sa pot incepe constructia copaii ,hai sa ne sincronizam cumva (cine vrea si e curios) si incepand cu sapt. viitoare ,fiidca deja asta o am "arvunita" ,sa batem niste cuie!
    sa vedem cum ne sincronizam timpul liber!
    zic asta pt toti aceia care vor sa invete cate ceva (printre ei ma numar si eu ) ) din fundamentul constructiei stich and glue si care din diverse motive nu pot incepe o constructie propie!
    hai sa vedem cand va sa fie!

din pacate Lipan nu poate fi cu noi! sa nu-i tina Dumnezeu obiceiul asta dar sa i-l pastreze pe acela de a se plimba prin lumea asta larga!

Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    861

Default impaiatule !

ca sa nu faci stop cardiac,te anuntam oficial;fii pregatit saptamina viitoare!
    cu scinduri(pentru gratar nu pt.barca)cu fiare(pt.gratar nu pt.barca)cu inox(pt.baietii setosi nu pt barca)barca vedem mai la urma cum o plantam pe gabarit!
    cu cel mult 3 ore inainte te sunam,preferabil pe la 3 dimineata!asadar..........
    nu uita lautarii..........

nu stiu unde sunt dar nu sunt acasa!)

nene Nicule , macar sa te vad pe matale pe la mine, te fac sa nu-ti mai placa B.B King, asa de mult t-il indes in urechi, nu ca asta mi-ar fi telul dar am auzit ca anu' asta se poarta !) :P

chiar m-as bucura sa vad o gashca mare de barcagii p-acilea!

Senior Member Vali's Avatar
    Locația
    Galati
    Posturi
    2.250

Hei barcagiilor, mai primiti un golan de balta la paranghelie ? Eu vin cu scrumbia , si ca treaba sa-mi dati de batut fibra, ca deja m-am imunizat la stiren
    forum www.capcompas.ro , comunicare pertinenta in domeniul nautic

6.  

poi atunci te vom numi "Stirenosaurux Rex" si te vom exploata la maxim!

Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    861

Default marea balaceala

Hei barcagiilor, mai primiti un golan de balta la paranghelie ? Eu vin cu scrumbia , si ca treaba sa-mi dati de batut fibra, ca deja m-am imunizat la stiren
    pregateste torpilorul vali !vorbim curind,cum ne pregatim de atac la apa mica!

Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    861

Default barcaholic army

Quote Originally Posted by impaiatu View Post
    nu stiu unde sunt dar nu sunt acasa!)

nene Nicule , macar sa te vad pe matale pe la mine, te fac sa nu-ti mai placa B.B King, asa de mult t-il indes in urechi, nu ca asta mi-ar fi telul dar am auzit ca anu' asta se poarta !) :P

chiar m-as bucura sa vad o gashca mare de barcagii p-acilea!
    n'avea grija,mai anunt vre-o 25 de baieti setosi si flaminzi;a propos.e vreun teren viran in apropiere sa facem focul?sa punem cortul?

Si cand ziceti ca se-ntampla imprietenirea asta?

Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    861

Default botezul

vali! cred ca trebuie sa luam si un popa,baiatul asta doar si-a gasit nas,a botezat barca dar nu a sarbatorit BOTEZUL,nu a stropit-o cu aghi...,pardon, bere,nu i-a facut toate cele lumesti;trebuie sa fim bine pregatiti !
    sa nu-l uitam pe nas acasa !

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks