Results 1 to 5 of 5

Topic: Schimb

Default Schimb

Sunt in posesia unor planuri de canoe si as vrea sa fac schimb cu niste planuri de caiac.

Quote Originally Posted by CAN'T_REMEMBER View Post
    Sunt in posesia unor planuri de canoe si as vrea sa fac schimb cu niste planuri de caiac.
    Planuri pentru un tip de caiac iti pot da eu, fara nici un schimb

sunt eu interesat
    ce planuri ai? ce tip?

Le-am uitat la munca . Maine o sa va spun exact ce planuri sunt,...... nu mai fac nici un schimb le dau gratis celor care isi doresc dupa ce reusesc sa le scanez .E mai frumos asa decat cu un schimb......nu stiu la ce m-am gandit cand am facut topicul acesta.

Eu am niste planuri de la un caiac pe care acum il am in constructie dar din pacate voi suspenda lucrarile pana la primavara.
    Trimite-mi mailul tau ca sa-ti pot trimite ce am. Al meu este tiberiubr73@gmail.com, mi-ar place sa vad ce ai si tu.

6.  

Alte topicuri asemănătoare

1. schimb vele
    de calin1967 īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 29 Jun 2016, 01:17 AM
  2. Piese de schimb Honda ?
    de teo pes īn topicul Motoare de barcă
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 17 Oct 2014, 12:51 PM
  3. Vand sau schimb
    de captan īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18 Dec 2013, 10:01 AM
  4. Vand sa schimb
    de captan īn topicul Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18 Dec 2013, 09:59 AM
  5. Schimb canoe cu caiac
    de ORKA īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 13 Jun 2013, 11:07 AM

Tags for this Thread

Bookmarks