Results 1 to 3 of 3

Topic: Sursa materiale si accesorii pentru constructia de barci Germania

Default Sursa materiale si accesorii pentru constructia de barci Germania

Salut , de cum mi-au sosit planurile pentru urmatoarea barca am inceput sa caut surse pt materiale si accesorii si am dat de un site din Germania http://www.toplicht.de/en/ cu preturi decente ..poate este de folos si altor colegi...de ex rasina epoxy west system este cam la acelasi pret cu epiphenul de la la noi au si tesatura la 1,25 m latime , ceea ce eu n-am gasit nicaieri cand cautam pt canoe

Am achizitionat planurile de la boatdesigns pt Bo-Jest ...cam asa va arata barcuta cu mici modificari
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate DSC09090.jpg‎  
    Last edited by timberland0910; 29 Oct 2016 at 12:00 PM. Reason: adaugare de informatii

2.  

Quote Originally Posted by timberland0910 View Post
    Salut , de cum mi-au sosit planurile pentru urmatoarea barca am inceput sa caut surse pt materiale si accesorii si am dat de un site din Germania http://www.toplicht.de/en/ cu preturi decente ..poate este de folos si altor colegi...de ex rasina epoxy west system este cam la acelasi pret cu epiphenul de la la noi au si tesatura la 1,25 m latime , ceea ce eu n-am gasit nicaieri cand cautam pt canoe

Am achizitionat planurile de la boatdesigns pt Bo-Jest ...cam asa va arata barcuta cu mici modificari
    E un vaporas

4.  

Quote Originally Posted by Florio View Post
    E un vaporas
    Asta va fi ...imi place mult ..spatiu de dormit .bucatarie .toaleata dush ...mai multe nu imi trebuie 😀
    Quote Originally Posted by timberland0910 View Post

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Alte topicuri asemănătoare

1. Sfaturi pentru constructia unei barci de lemn
    de Petre D. īn topicul Īncepători şi visători
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 27 Jun 2016, 02:38 PM
  2. ACCESORII PENTRU BARCI SI MOTOARE DE BARCI
    de hydrotech īn topicul Accesorii, Echipamente, Instrumente
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 15 Nov 2011, 02:16 PM
  3. MAGAZIN SI ONLINE DE ACCESORII PENTRU BARCI SI MOTOARE DE BARCI
    de hydrotech īn topicul Dealeri de Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Ultimul post: 11 Nov 2011, 04:23 PM
  4. accesorii pentru barci gonflabile
    de nmmarine īn topicul Dealeri caiac, canoe, rafting, gonflabile, alte bărci de agrement
    Ultimul post: 23 Mar 2010, 06:51 AM
  5. magazin cu accesorii pentru barci si motoare
    de nmmarine īn topicul Dealeri de Echipamente, Accesorii, Piese de schimb, Materiale de constructie
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 16 Feb 2010, 03:42 AM

Tags for this Thread

Bookmarks