2017

Cred că aici am venit, la început, de pe softpedia, toți... Toți voiam sa navigăm sau să plutim... Și s-a făcut Barcaholic. Vali cu inima si tehnologia iar Smokey (Admin) cu suportul si cu restul IT. A fost frumos aici... De câțiva ani, este mai bine pe forum.capcompas. ro ... Deși... cei de aici, aproape că sunt și cei care se uita și dincolo. Nu vreau să propun nicio alianță (eiii nu vreau! ba da, aș propune)... Voiam numai sa urez ”La multi ani 2017!” ! Peste ape! Tuturor!
 
La multi ani!
Cativa stim bine istoria asta. Cert e ca evolutia din 2008 pana in prezent, este atat de evidenta, incat arata ca nu ne-am pierdut vremea in zadar.
Sa traim frumos si sa facem ceea ce stim mai bine pe ape :) !
 
La multi ani la barcagii din partea unui barcagiu cam bolnav, da' imi revin eu si scriu in continuare oriunde e nevoie :p.
 
La muti ani Domnilor, sa aveti un craciun fericit!

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk
 
Hai La Mulți Ani!

Da ... au trecut ceva ani, cu bune şi cu rele, dar în general cu lucruri bune! Privind în urmă, eram câțiva entuziaști orbecăind prin internet, căutând alții asemeni lor. Acum am depășit "masa critică", ne cunoaștem virtual, ne cunoaștem om cu persoană, sunt legate prietenii reale, ieșim împreună pe ape sau la o bere. Suntem constructori, canotori, veliști, motoriști ... am trecut de la poveștile din cărți la propriile noastre povești şi aventuri.

Dacă acest forum a contribuit puțin la toate astea înseamnă că și-a atins scopul - despre asta a fost vorba de la început. Da, au fost și momente mai puțin plăcute, dar din orice rău a ieșit un bine: mai multe forumuri, mai multe posibilități de exprimare, un "backup" al informației.

Important este că de-acum oricine vrea să știe cu ce se mănâncă acest domeniu are un start asigurat și nu mai este singur.

Să ne vedem pe ape!
 

Back
Sus