Transport velier din Franta

Salut! Vreau sa-mi aduc o barca cu motor din Franta, un Beneteau Antares 8 cu dimensiuni 8,23 m si latime 2,79 si 2.500 kg cu motor cu tot. Barca nu are peridoc. Sunt cam 3.000 km doar pe un sens. Am vazut comentarii aci despre un domn Sandor Soos. As vrea si eu sa-l contactez, imi poate da cineva date de contact? Ar mai exista varianta sa cumpar peridoc si sa o aduc tractata. Cineva imi spune ca ar fi agabaritica, dar di poze am vazut ca acest domn Sandor, tot pe un periodoc o transporta, pt el nu e agabaritica? Ce sfaturi imi dati?
 
Buna seara,
Operatiunea Jeanneau Sun 2500 Atlantic to Black Sea a luat sfarsit cu bine! Barca a fost incarcata in Franta miercuri, 16.03 si a ajuns in Marina Eforie duminica, 19.03. Pe data de 20.03, barca a simtit atingerea apei Marii Negre.
Felicitari maxime trasportatorului ungur, Sandor Soos! Un om mai rar intalnit in zilele noastre! Recomand cu tarie oricui are nevoie de un transport sigur, bun si ....chiar ieftin.

Salutare! Vreau si eu date de contact ale transportatorului Sandor Soos. Merci!
 
Ți-am dat numărul lui Bogdan DBR in privat acum câteva zile. Sandor și Bogdan lucrează împreună.
 

Back
Sus