Quote Originally Posted by Vali View Post
Daca tu doar dintr-atata te-ai suparat, eu ce sa mai spun de unu de aici de pe barcaholic, care mi-a spus ceva gen "kwaie, vezi ca te caut si iti explic eu pe viu ce si cum etc etc". La cati nasoi misuna pe net, am fi prea fraieri sa ne ofticam pentru fiecare.

Eu am alt principiu: nu scriu pentru o persoana anume, ci pentru toata comunitatea. Nu se stie cui ii foloseste informatia, chiar daca OP-ul e vreun nenorocit gen Bizdoi ala cu care te-ai certat si tu mai demult.

Asa ca n-ai ce face, trebuie sa iti asumi de la inceput ca ai sansa sa-i povestesti vreunui dobitoc, care sa te mai si injure dupa aia. Din cauza asta eu nu mai contribui cu nimic aici pe barcaholic, desi intr-o vreme am zis sa ma implic.

Eu zic noi sa fim sanatosi, mai ales ca Lari a terminat deja copastia . Pana in weekend cred ca dam gata si corpul, asa ca ai de munca sa-mi faci capu' mare sa mai vin la Mila 23 la toamna .
Vali,
Noi sa fim Sanatosi si apucam sa ne bucuram de rarele intalniri oriunde ar fi ele.
Ma bucur ca ati reusit sa faceti treaba buna cu Lari.
Chestiunea asta cu forumisti care nu stiu sa multumeasca pentru informatii,ma lasa deja rece si incep sa ma consolez cu gandul ca nu are rost sa scriu.
In ultima vreme am ajuns sa imi inchid si telefonul.
Cu toate ca am decis sa nu ma mai ocup de motoare, am ajuns sa fiu sunat pana si noaptea si in weekend, de tot felul de nesimtiti,pentru care problema lor era cel mai important lucru pe pamant,fara tina cont de nimic.
Eu nu stiu cum tu mai #rezisti?
Eu cred totusi,ca esti facut dintr-un aluat mult mai tare si mai rezistent,care cred ca va rezista la o noua incercare spre Mila 23