Results 1 to 3 of 3

Topic: Lacul IOR

Senior Member Raduc's Avatar
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    149

Default Lacul IOR

Marti 04.08.09 am fost sa ma dau cu caiacul pe lacul IOR impreuna cu Aurelian (x_Petrolist).
    Clubul se numeste Titan. Locatia lor este pe b-dul Liviu Rebreanu la 50 m in parcul IOR in dreapta podului cum vii dinspre piata Ramnicu Sarat spre Titan.
    De fapt nu au vrut sa ne dea caiace ci sandoline pentru ca eram la prima experienta iar caiacele sunt foarte inguste si e greu sa-ti tii echilibrul, iar daca se rastoarna se duc imediat la fund.
    Azi ma intalnesc la ora 19 cu l-fy (Diana).
    Vreau sa ma duc cam de doua ori pe saptamana, poate la anul particip si eu la TID.
    Cine vrea sa vina sa ma contacteze. Poate ne strangem mai multi.
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate HPIM5247.jpg‎   HPIM5248.jpg‎   HPIM5249.jpg‎   HPIM5250.jpg‎   HPIM5251.jpg‎   HPIM5252.jpg‎   HPIM5253.jpg‎   HPIM5254.jpg‎   HPIM5255.jpg‎   HPIM5256.jpg‎  

HPIM5257.jpg‎  

2.  

Senior Member Vali's Avatar
    Locația
    Galati
    Posturi
    2.250

Misto va mai distrati, fericitilor, si uite asa ati ajuns de la razboi la infratire . Daca nu aveti ceva impotriva unui bizam de Dunare sa vina sa se dea cu voi, poate am sa vin si eu in weekend .
    forum www.capcompas.ro , comunicare pertinenta in domeniul nautic

4.  

Senior Member Raduc's Avatar
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    149

Ne-am infratit si mai bine la berea de dupa la o terasa misto din apropiere !
    Ar fi super sa ne dam in weekend indiferent unde!

Tags for this Thread

Bookmarks