Results 1 to 5 of 5

Topic: Vand velier Sylvant DC20

Default Vand velier Sylvant DC20

Velierul a fost conceput pentru regate si a fost barca one design in Elvetia in anii 80. E usoara si manevrabila. Avand sub 7m nu necesita inmatriculare si nu se platesc taxe. Urcatul si datul la apa sunt foarte simple datorita derivorului rabatabil. Avand pescaj mic (38 cm) poate fi folosita si in delta sau pe ape mici. Interiorul e refacut, fibra vopsita, lemnaria reconditionata, instalatia electrica refacuta, tras prize de 12v si adaptoare USB, lumina cu led, la exterior are vopseaua cu care l-am cumparat, nu e in stare perfecta dar nici nu e jale, greementul e ok, are un genovez mare si o randa un pic mai mica decat ar trebui dar in stare buna, rollfock , baterie cu gel, ar mai trebui facute mici reparatii de genul lemnul de sub eche care ar trebui tras in fibra sau mesterit un gratar, montat senzorul de viteza vantului, wattmetrul (nou) si voltmetrul. Motor Honda BF4.5 in 4 timpi cu circuit de incarcare in stare foarte buna, Husa de iarna in stare foarte buna. Dimensiuni 6.7m x 2.25 m
    Pretul e 2900 euro. Se poate vinde impreuna cu un peridoc inmatriculat de Mac Gregor, MMA 2000 kg, o singura axa, pret 1200 euro
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate raftrui.jpg‎   cockpit.jpg‎   careu.jpg‎   cabina prova.jpg‎   bucatarie.jpg‎   IMG_5527.jpg‎   IMG_5019.jpg‎  

Salut Calin,
    Am citit anuntul tau, dar am probleme in a vizualiza pozele, mai ai cumva pozele postate si pe alte siteuri ? Sau poti trimite cateva poze la adresa " panitanicolae@yahoo.com " ? Sincer, sunt foarte intersat de anuntul tau si as fi interesat de barca cu tot cu peridoc, dar sincer depaseste bugetul meu momentan, acesta este pretul final? Sincer, desi sunt din Constanta sunt complet la inceput in ale barcilor de agreement, m'ar interesa pentru mine si familie la plimbari pe lacul suitghiol, Marea Neagra costier si plimbari prin Delta, crezi ca este ok pentru ceea ce imi trebuie mie?
    Mersi frumos,
    O zi buna

Salut Yoo,

Am vandut barca a doua zi dupa ce am pus anuntul.

Calin

Mersi frumos de promptitudine, ceva recomandari ai avea pentru mine? (Poate cunosti pe cineva cu ceva asemanator spre vanzare)
    O zi placuta

Senior Member pelicanul's Avatar
    Locația
    Constanta
    Posturi
    1.026

Quote Originally Posted by Yoo View Post
    Mersi frumos de promptitudine, ceva recomandari ai avea pentru mine? (Poate cunosti pe cineva cu ceva asemanator spre vanzare)
    O zi placuta
    Uite aici o barca ceva mai mica, dar perfecta pentru un incepator: http://www.probarca.ro/anunt/85245/1...ll-Bell-X-.htm
    Sau aici: https://forum.capcompas.ro/index.php...cseen.html#new

6.  

Alte topicuri asemănătoare

1. Vand VELIER CONRAD
    de fafa116 īn topicul Veliere
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 7 Mar 2013, 05:56 PM
  2. VAND VELIER OCEANYA
    de Haralamb īn topicul Veliere
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 1 Jun 2012, 09:31 AM
  3. VAND VELIER