Results 1 to 6 of 6

Topic: Caiac gonflabil Sevylor Minnesota

Junior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    5

Default Caiac gonflabil Sevylor Minnesota

Bine v-am gasit,

Azi am dat comanda pentru un caiac gonflabil 2+1 locuri.
    Voi reveni peste 2 saptamani cu info suplimentare.

Junior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    5

Azi l-am luat de la Decathlon. I-am facut o proba de umflare, pare a fi in regula.

Quote Originally Posted by Sibo View Post
    Azi l-am luat de la Decathlon. I-am facut o proba de umflare, pare a fi in regula.
    E o barcă bună pentru plimbări ușoare. Ar trebui să fie din gama ieftină, dar la 2555 lei nu s-ar spune asta.
    Un gonflabil are unicul avantaj, portabilitatea. E ușor, e mic, e portabil (fără a necesita suporturi speciale pe mașină).
    Īn rest nu l-aș putea numi chiar ”caiac”, din cauza fundului care arată ca la o barcă gonflabilă și care ”trage apa” după el, īncetinind mișcarea.
    Există compromisuri de caiace gonflabile, care se comportă aproape ca un caiac rigid, īnsă mai īnseamnă 1000 de lei īn plus, ca preț.
    Aici ar fi cu referințe internaționale foarte bune, caiacul Advanced Frame convertible.
    Am folosit așa ceva și īntr-adevăr, diferența de preț vine cu o rezistență aparte, rigiditate a bărcii, spațiu, viteză de deplasare, confort. Dar īncă o dată, e altă gamă de preț.

Despre Sevylor, urez să-ți plutească și să te bucure, pānă te plictisești de el!

Junior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    5

Multumesc pentru precizari si urari. Voi reveni cu detalii despre viitoarele experiente plutitoare.

Felicitari. Sa te plimbe im zone frumoase. Asteptam poze cu voi

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

6.  

Va rog sa ma scuzati, sunt incepator si caut o barca gonflabila, SEVYLOR este deci o marca de incredere? Initial m-am uitat la o Riviera dar ulterior am zarit un Wabas, mi s-a parut ca este un material mai bun.

Alte topicuri asemănătoare

1. Caiac Sevylor Hudson 360 + kit vela
    de bluewave īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 20 Feb 2017, 01:13 PM
  2. Caiac Gonflabil Barum
    de zztop īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 13 Oct 2016, 11:12 PM
  3. Caiac gonflabil
    de Jan Catalin īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 6 Oct 2015, 02:35 PM
  4. Caiac gonflabil sevylor tahiti
    de choppy īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Ultimul post: 27 Jun 2015, 02:03 AM
  5. de vanzare caiac gonflabil sevylor eskimo
    de joegr īn topicul Caiac, canoe, gonflabile, rafting, alte barci de agrement
    Ultimul post: 21 Apr 2013, 05:45 PM

Tags for this Thread

Bookmarks