Results 1 to 3 of 3

Topic: Galaxy kayaks

Default Galaxy kayaks

Salut,
    stiu ca thread-ul este pentru barci gonflabile, dar daca aveti timp aruncati un ochi si pe site-ul nostru www.galaxykayaks.ro sau cautati-ne pe Facebook sau OLX ori Okazii. Galaxy Kayaks Romania.
    Avem preturi promotionale si caiacele noastre sunt superior accesorizate comparativ cu competitia.
    Va multumim..
    Galaxy Kayaks Romania

2.  

Quote Originally Posted by Galaxy Kayaks Romania View Post
    Salut,
    stiu ca thread-ul este pentru barci gonflabile, dar daca aveti timp aruncati un ochi si pe site-ul nostru www.galaxykayaks.ro sau cautati-ne pe Facebook sau OLX ori Okazii. Galaxy Kayaks Romania.
    Avem preturi promotionale si caiacele noastre sunt superior accesorizate comparativ cu competitia.
    Va multumim..
    Galaxy Kayaks Romania
    Galaxy, apreciez oferta, īnsă e bine de postat īn secțiunea comercială a forumului ( https://www.barcaholic.ro/forumdisplay.php?f=36 ). Experiențele trecute au arătat că respectarea regulamentului de forum este cea mai bună cale de a păstra topicurile curate și informațiile nealterate. Ca să nu mai vorbesc de atmosfera generală

4.  

Quote Originally Posted by Florio View Post
    Galaxy, apreciez oferta, īnsă e bine de postat īn secțiunea comercială a forumului ( https://www.barcaholic.ro/forumdisplay.php?f=36 ). Experiențele trecute au arătat că respectarea regulamentului de forum este cea mai bună cale de a păstra topicurile curate și informațiile nealterate. Ca să nu mai vorbesc de atmosfera generală
    Florio, multumim pentru comentariu. Suntem noi pe forum si am incurcat oalele.
    Scuze daca am facut o gresala. Nu vrem sa parem “spam”. Suntem o companie serioasa.
    Cu respect.

Alte topicuri asemănătoare

1. Pareri despre Galaxy 2+1 TANDEM DOUBLE SIT ON TOP Kayak
    de liviu.simi īn topicul Caiac, canoe, canotaj
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 12 Aug 2013, 05:01 PM

Tags for this Thread

Bookmarks