Transfer Eros Limanu - Athena - pentru Aegean 600 regatta IUNIE 2020

Salutare,

Daca iti doresti o super experienta Offshore hai sa ne ajuti sa transferam barca din Limanu in Athena.
Velierul Eros participa la cursa Aegean 600 in Iunie. Pentru doritori avem locuri disponibile pentru transferul barcii din Limanu in Athena.
Perioada 7 - 11 Iunie.
Plecarea va fi pe data de 7 Iunie din Limanu. Se va naviga zi si noapte pana in Atena. Pretul este de 250 euro/persoana.
Eros - Beneteau First 40.7

Pentru orice nelamuriri va stau la dispozitie!

Cristi Uncescu 0728114648
 

Atașamente

  • 321213.jpg
    321213.jpg
    30.8 KB · Vizualizări: 38
  • 12213121.jpg
    12213121.jpg
    49.2 KB · Vizualizări: 37
  • 68808117_2756584584361081_4670518699491328000_n.jpg
    68808117_2756584584361081_4670518699491328000_n.jpg
    50.1 KB · Vizualizări: 34
kind request 4 an offer (super-oferta) :

Daca platesc inca vreo 200 eur (peste cei 250), pot primi permisiunea sa curat toata barca la periuta de dinti?
Macar sa ma simt cadet pana la capat :D
 
Vrei sa dublez alea 200 ca sa fiu mai putin frustrat?
Yachtmen-ii lu pejte

Sa munceasca lumea doar pentru privilegiul de a slugari pe o cada de baie.
O fi frustrare. O fi scandalizare la derogarile de la bunul simt. o fi ceva intre.
Nu suntem singuri p-aici, mestere Alex1958.
Sa vedem ce spun si colegii.
Multi dintre ei din cale afara de atenuati si politicosi.
Not me.
 
Ultima editare:
Vrei sa dublez alea 200 ca sa fiu mai putin frustrat?
Yachtmen-ii lu pejte

Sa munceasca lumea doar pentru privilegiul de a slugari pe o cada de baie.
O fi frustrare. O fi scandalizare la derogarile de la bunul simt. o fi ceva intre.
Nu suntem singuri p-aici, mestere Alex1958.
Sa vedem ce spun si colegii.
Multi dintre ei din cale afara de atenuati si politicosi.
Not me.

Nu vă necăjiți, băieți, nu are rost :) .
Draken, problema unui forum este că oamenii nu se cunosc personal. Astfel, apar animozități care nu ar exista la o discuție față în față.
Sunt convins că dacă l-ai cunoaște pe Cristi Uncescu, v-ați împrieteni, fiindcă e un tip foarte fain. Asta pe bune, așa cum am făcut mereu afirmațiile în forum :) .
Ce pot să spun fără să mă erijez în garantul acțiunilor cuiva, este că știindu-l pe Cristi, e departe de a fi un alergător după profit, iar toate activitățile făcute la el pe barcă, au fost în zona bunei dispoziții. Unele către maximul de bună dispoziție :D .
El și-a luat barca din pasiune personală (nu pentru business), iar activitățile pe care le organizează sunt mai mult în sensul de a acoperi costurile de întreținere, decât de a scoate profit. Nici nu prea văd cum ar scoate profit, când numai echiparea bărcii pentru regate (distracția de bază) are costuri în marja ”no limit”.
Nu mă pronunț în cazul de față, dacă regata propusă are un cost pe persoană mare sau mic. Nu știu.
Dar este altceva decât un delivery sau o plimbare cu barca. Este o experiență bună doar pentru cei care simt plăcerea cursei. Am participat și eu la regate, chiar cu bărcuța mea, și e o senzație foarte faină :)
Make love, not war!
 
Corect, Florio.
Ironia e animozitate doar cand simtul umorului e la zero.
Postul meu a fost o minge ridicata la fileu si o buna ocazie pentru detaliere si crearea atractivitatii.
In schimb, m-am pomenit frustrat - o buna ocazie pentru un ranjet larg care face atat de bine la sanatate.
my 2 cent
 
Ultima editare:

Back
Sus