Results 1 to 4 of 4

Topic: Cazare delta

Default Cazare delta

Salutare! Am fost in Grecia cu barca 5 ani la rand, nu sunt pescar, dar as vrea sa fac un concediu in Delta Dunari. Unde as putea gasii cazare intr un loc in care sa pot explora delta si sa ajung si la Sulina si Sf Gheoghe sa pot face baie si in mare. Vreau sa ma duc cu barca mea , am ceva experienta .Multumesc

Junior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    23

Salut!
    Incearca zona Murighiol sau Dunavatu de Jos.
    Se poate ajunge la Sf. Gheorghe, la Perisor( plaje la mare), la Razelm sau pina pe Bratul Sulina in zona Crisan, plimbari de o zi.
    Sunt multe pensiuni cu ponton.
    Succes!

3.  

Senior Member
    Locația
    Bucuresti
    Posturi
    283

Salut,
    Daca ai barca ta fugi cat mai departe de localitatile Murighiol si Dunavat si in general de orice loc accesibil cu masina. In Sf. Gheorghe sau Sulina gasesti o multime de pensiuni. In Sulina cauta-le pe cele din apropierea plajei sau a Bazinului Mic -unde poti lasa barca. Si la Sf. Gheorghe sunt cateva si exista un port turistic supravegheat video.
    Ar mai putea sa te intereseze pensiunile din zona Razelm-ului (Dunavat 1, 3 Bibani) sau chiar Gura Portitei desi e cam prohibitiva ca pret.
    Bafta!

Quote Originally Posted by Alex1958 View Post
    Salut,
    Daca ai barca ta fugi cat mai departe de localitatile Murighiol si Dunavat si in general de orice loc accesibil cu masina.
    Subscriu. Nu cunosc situatia ta, nu stiu de ce vrei neaparat cazare si nu vrei o haiducie cu cortul (e adevarat ca e interzis campatul „salbatic”, dar inca n-am auzit ca cineva care a campat responsabil, nederanjand decat firele de iarba pe care a intins cortul, sa primeasca amenda).
    Life in colour!

Alte topicuri asemănătoare

1. cazare pe Chilia?
    de teo pes īn topicul Dunăre şi Delta Dunării
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 16 Mar 2017, 01:25 PM
  2. Cazare Calimanesti
    de stavride īn topicul Discuţii pe uscat
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 13 Apr 2015, 04:43 PM
  3. Cazare pe Dunavat ?
    de teo pes īn topicul Dunăre şi Delta Dunării
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13 Jan 2014, 09:32 PM
  4. Ofer cazare gratuit in Cluj
    de piesenoi111 īn topicul Discuţii pe uscat
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 10 Jul 2013, 05:37 PM
  5. Cazare barcuta in Constanta
    de byteworks īn topicul Oferte charter, cursuri, turism şi servicii turistice
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 28 Jun 2013, 10:41 PM

Bookmarks