sfat achizitie ambarcatiune

salutare tuturor! ma numesc Ionut, sunt din Braila si am ales sa fac acest post pentru ca doresc sa achizitionez o ambarcatiune de mici dimensiuni pe care intentionez sa o folosesc impreuna cu un motor de 5 cp in 4 timpi, de preferat Suzuki intrucat dispun de un buget redus iar suzuki mi se pare o alegere potrivita. barca pe care intentionez sa o achizitionez as vrea sa aiba intre 3,5 si 4 metri pentru a permite pescuitul a 2 persoane. nu detin prea multe cunostinte si ma simt nevoit sa cer ajutorul vostru. momentan am reperat cateva modele de barci si neavand destule cunostinte nu sumt decis ce as putea alege. aceste modele sunt urmatoarele: Micro 370 oferita de eoferteonline, Mini Solitar 3,6 oferit de fibromarine, Cirus B5 oferit de barci-ambarcatiuni, Delta 370 oferit de barcidelta si Laguna Minor 4.1 oferit de site-ul ambarcatiuni.ro. m-ar interesa parerea dumneavoastra referitor la care dintre aceste ambarcatiuni s-ar preta cel mai bine ca raport de stabilitate la pescuit la ancora, stabilitate si manevrabilitate, deplasare decenta. multumesc anticipat!
 

Back
Sus