Vand barca tip Delfin + motor

Vand barca tip Delfin, foarte bine intretinuta, 4,30m x 1,80m, cu motor Johnson 20 cp, 2 timpi, cizma scurta si hidrostabilizatoare, consum mediu 5l/h, consum maxim 8l/h "la blana". Dotare: comenzi la distanta + guvernare, lumini de navigatie, parbriz si prelata mars, rezervor 20 litri, vesta de salvare.
Barca este spatioasa si stabila, autorizata pentru 6 persoane, 2 persoane pot dormi comod in ea, si la nevoie se poate adapta usor o prelata integrala sau chiar o cabina. Actele sunt in regula, iar pretul e de 1600 euro. Cateva poze aveti aici: http://img410.imageshack.us/gal.php?g=imgp0397s.jpg , si pentru cei interesati la nevoie pot uploada si cateva filmulete cu barca in mars.
 
Din cauza grabei am uitat sa trec numarul de mobil - 0744132329 , plus ca m-a invatat un amic sa pun link catre poze :).
imgp0399.jpg

imgp040.jpg
 
Ultima editare:
Salut Levy, peridocul e facut de mine, omologat si inmatriculat pentru 750 kg greutate tractabila. Printre altele, ma ocup si de fabricatia de peridocuri, le fac galvanizate si echipate complet, si ma ocup si de omologare si inmatriculare. Daca sunt doritori, ii rog sa ma contacteze pe privat, adaugand ca lucrez ieftin si solid. Peridocul din poze nu e de vanzare, fiind de folosinta personala. Oricum, prioritatea e sa vand barca, pentru a-mi lua ceva mai usor si mai economic pentru pescuit pe baltile din jur. Asa ca daca nu-i suparare, adaug un mic UP :).
 
Iaso bizamule, daca mai eram braconer, sigur iti luam eu cutia, da m-am hodorogit si ma zdruncina tare la bostan aparatele astea de viteza :D. Oricum, bulan maxim la vanzare, ca barca-i meseriasa :p.
 

Back
Sus