descoperire

Am descoperit , in lumea mare a internetului , un indemn care mi-a placut mult . Nu imi apartine , autorul se numeste Radu si suna asa :

"Daca viata iti intoarce spatele , nu fi timid . Pune-i mana pe cur ! "

Genial . va place ?
 
Ultima editare:
Am descoperit , in lumea mare a internetului , un indemn care mi-a placut mult . Nu imi apartine , autorul se numeste Radu si suna asa :

"Daca viata iti intoarce spatele , nu fi timid . Pune-i mana pe cur ! "

Genial . va place ?
trecand peste ceea ce ar insemna asta si peste faptul ca in acele momente i-ti poate scadea considerabil apetitul sexual , indemnul mi se pare chiar de geniu !:D cu siguranta amintirea lui ar ridica moralul celui aflat in impas. tare ,imi place!:noroc:
 
Am descoperit , in lumea mare a internetului , un indemn care mi-a placut mult . Nu imi apartine , autorul se numeste Radu si suna asa :

"Daca viata iti intoarce spatele , nu fi timid . Pune-i mana pe cur ! "

Genial . va place ?

Ave.
Precedente similare ar mai fi spre exemplu Constantin Noica care spunea ca daca istoria a facut pipi pe el,si el face pipi pe istorie...Iar eu stiam altfel indemnul mai sus pomenit,si anume :
Ca daca viata iti intoarce spatele,ia-o la p_ _a .:)
 
nedumerire ?

Ave.
Precedente similare ar mai fi spre exemplu Constantin Noica care spunea ca daca istoria a facut pipi pe el,si el face pipi pe istorie...Iar eu stiam altfel indemnul mai sus pomenit,si anume :
Ca daca viata iti intoarce spatele,ia-o la p_ _a .:)

cu sau fara prezervativ?!?!vrem amanunte!
 
O noua descoperire

Am mai descoperit una ( autor Bunicul ) :

Vine unul odata la oficiul fortelor de munca , curtea plina ochi de romanasi !
Zice: "Am nevoie de cineva care sa-mi explice cum se face lucrul X!" O mie de oameni s-au repezit spre el zicand: "eu, eu, ba eu ca am si studii ... daca vreti va arat si diploma!" Omu nostru ii asculta pe toti, plateste serviciul, ba chiar il premiaza pe fericitul castigator ...zambeste si vine a doua zi : "E, acum am nevoie si de cineva care sa faca efectiv ceea ce mi-ati explicat!" La care se asterne o liniste de mormant ...Unul mai din spate ridica mana si zice:"Ceva asa numa' de gandire , n- aveti nimic sefu' pe ziua de azi ?

frumos.....
 
Am mai descoperit una ( autor Bunicul ) :

Vine unul odata la oficiul fortelor de munca , curtea plina ochi de romanasi !
Zice: "Am nevoie de cineva care sa-mi explice cum se face lucrul X!" O mie de oameni s-au repezit spre el zicand: "eu, eu, ba eu ca am si studii ... daca vreti va arat si diploma!" Omu nostru ii asculta pe toti, plateste serviciul, ba chiar il premiaza pe fericitul castigator ...zambeste si vine a doua zi : "E, acum am nevoie si de cineva care sa faca efectiv ceea ce mi-ati explicat!" La care se asterne o liniste de mormant ...Unul mai din spate ridica mana si zice:"Ceva asa numa' de gandire , n- aveti nimic sefu' pe ziua de azi ?

frumos.....

pur romanesc...
 

Back
Sus