LA MULTI ANI !!!!

Asta noape ma sunat cineva spre dimineata ( "nu spui numele") si m-a luat prin surprindere, ca deh n-aveam acel numar in agenda. Si din prima vorba mi-a spus sa inchid ochii si sa spun ce-mi doresc pentru anul 2011...
- Pai...vad "multimea vida" ...! :happy:
...Iar asta m-a inspirat sa-i raspund, ca imi doresc sa fiu inspirat in tot ce vreau, sau am sa fiu nevoit, sa fac.

Asa ca dragii mei, pentru anul asta ce abia a inceput, nu-mi ramane decat sa imi doresc, sa va vad cu sanatatea nesubrezita, inspirati in tot ceea ce faceti, de voie sau de nevoie, iar sentimentul implinirii sa se tina de voi precum scaietii, din blana oilor !
Ave'nTure ! :noroc:
 
Ultima editare:
Având în vedere că azi e aniversarea barcagiului orafaz, alias Costin, îi urăm un călduros la mulţi ani de pe acelaşi mal stâng al Dunării :). Sper că nu te superi pe noi că am dat şi un mic bairam cu ocazia asta, deocamdată în lipsă :D, însă promitem să ne recompensăm cu ocazia TID-ului, aşa că vrei nu vrei, la toamnă cred că vei coborî din nou pe Dunăre :eek:. Toate urările de bine din partea barcagiilor gălăţeni ;).
 

Back
Sus