Eurosail - Cursuri RYA
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 10 of 34

Topic: machete veliere la comanda

Default machete veliere la comanda

va salut... asa cum spune si titlul thread-ului execut pe comanda machete de nave, in special veliere, dar nu numai, la orice scara de constructie cei 30 de ani de experienta ma recomanda ca fiind profesionist in bransa asta,deci produsele mele sunt de calitate superiara.pentru cei interesati, poze cu lucrarile actuale, mail: vasile_gabi2000@yahoo.com

Quote Originally Posted by gobi71 View Post
    va salut... asa cum spune si titlul thread-ului execut pe comanda machete de nave, in special veliere, dar nu numai, la orice scara de constructie cei 30 de ani de experienta ma recomanda ca fiind profesionist in bransa asta,deci produsele mele sunt de calitate superiara.pentru cei interesati, poze cu lucrarile actuale, mail: vasile_gabi2000@yahoo.com
    asta e una din ele...
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate BOUTRE3.jpg‎  

ultimul model medaliat cu aur la nationale...
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate poze contanta 045.jpg‎  

foarte frumoase gobi, mai ales ultima.
    Mai pune cateva poze te rog.
    "Fii tu insuti schimbarea pe care vrei s-o vezi in lume"

Frumos, ce loc ai luat cu ea?

6.  

scuze ca ma bag, dar daca scrie ca e modelul medaliat cu aur cred ca locul I

Quote Originally Posted by gyula View Post
    Frumos, ce loc ai luat cu ea?
    HAHAHAHAH! Daca e vorba de aur, sigur a luat locul 2 - 3! :

La machete e un pic mai complicata treaba. Daca sunt 100 de machete in competitie, teoretic pot toate 100 sa ia medalie de aur daca executia lor este corspunzatoare medaliei de aur, dar numai unul dintre ele ia locul 1.

in cazul asta imi cer scuze, am mai auzit de genul asta de clasamente pe la concursurile canine, iau 5 caini medalia de aur fiecare la rasa lor dar in topul general numai unul este pe locul I(de exemplu).

oricum: POZEEEEE

Senior Member Vali's Avatar
    Locația
    Galati
    Posturi
    2.250

Daca-mi permiteti, va pot spune (cu toate ca Gyula sigur stie) ca Gabi e cel mai titrat navomodelist machetist galatean, sub aripa caruia am crescut de cand eram mic si-mi luat suturi in cur de la Valerica Jalba . De aproape 30 de ani de cand il cunosc, nu conteneste sa uimeasca gashca de modelisti cu migala, perfectiunea detaliului si realizarile lui deosebite. Salutare Gabosule .
    forum www.capcompas.ro , comunicare pertinenta in domeniul nautic

Page 1 of 4 1234 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks