vanzare padela si pagaie

de vanzare toate modelele de padele si pagai "Kajner" www.kajner.hu productie ungaria,firba de carbon, modele diferite de la competional la cel clasic.

pret padela 900 ron cea cu bara demontabila, 800 cu bara fixa.
eventuale intrebari pe forum sau mail ahilesz@yahoo.com
 
Salut - doream sa cumpar si eu 2 padele pentru mare - Dunare etc. Cat mai usoare. Aveti ceva de genul? Multumesc.

scuze pt intarziere, nu am intrat pe forum de o buna vreme....
padelele cantaresc sub 1 kg, inte 800 si 900 de grame depinde de model si de lungime, sunt foarte usoare, dar prind mult mai bine apa....
daca te mai intereseaza i-ti stau la dispozitie, tel 0742 30 35 73 Rajmond
 
kaiace si canoi de vanzare din gama "Hodysport"

cum dca omul i-si ia padela.... si barca-i trebuie asa ca, poftiti la barci din fibra de sticla , aramida sau carbon kevlar, bineinteles la preturi diferite.....

in gama celor de la hody sport inafara de barcile de concurs (care prea putina lume intereseaza) exista o alternativa de tura-sport, adica nista barci care corespund reglementarilor federatiei internationale de kaiac, dar sunt mai late, numa bune pt cei care nu doresc neapart performanta, si pt cei care totusi ar vrea sa aiba o barca rapida si sigura in acelasi timp.
puteti verifica situl firmei http://www.hodysport.hu/

incerc sa mai pun poze aditionale cu ambarcatiunile mentionate doar sa-mi mearga mai bine netul :(
 
Ultima editare:
aici aveti poze cu ambarcatiunile promise
cea alba si galbena sunt kaiace de o persoana, cu parametri L 5,20m l- 52,53 cm sunt ideale pt turele pe ape relativ linistite, sunt mult mai stabile decat ambarcatiunile de competitie, pe rauri lacuri se descurca cu nota 10, adica poti avansa si amonte pe un rau relativ linistit unde nu sunt coborasuri abrupte si pietre in care sa lovesti barca.
barcuta alba este un model mai "basic" fara carma, in schimb cu o forma foarte "universala" permite deplasare rapida si manevrabilitate ridicata in mana uunui kaiacist initiat, dar datorita formei usor curbate si ciocului ridicat se descurca destul de bine si pe valurile marine, desigur nu ca si un kaic de mare.(personal mie mi se pare cea mai sexi forma de kaiac pana acum intalnita daca nu as fi sportiv de performanta sigur asa ceva mi-as lua)

barcuta albastra, este un kaiac de 2 persoane, ideal pt turele pe lacuri si rauri, la fel de lata 53 cm , e stabila si rapida, forma ei este isnpirata din formele celor mai noi modele de kaiace de competitie doar ca sunt adaptate la cerintele kaiacistilor de placere sau de fitness, sau pur si simplu celor care nu mai sunt la varsta sa invete sa stea intr-un kaiac de viteza.

pt detalii contactati-ma telefonic sau email, 0742 30 35 73 , ahilesz@yahoo.com
 

Atașamente

  • 056.jpg
    056.jpg
    49.1 KB · Vizualizări: 51
  • 057.jpg
    057.jpg
    90.4 KB · Vizualizări: 47
  • 058.jpg
    058.jpg
    81 KB · Vizualizări: 47
  • K+¬p 112.jpg
    K+¬p 112.jpg
    42.9 KB · Vizualizări: 52
  • K+¬p 109.jpg
    K+¬p 109.jpg
    81.5 KB · Vizualizări: 47
  • K+¬p 104.jpg
    K+¬p 104.jpg
    114.6 KB · Vizualizări: 42
  • IMGP1177.jpg
    IMGP1177.jpg
    90.5 KB · Vizualizări: 50
  • PICT0138.jpg
    PICT0138.jpg
    52.2 KB · Vizualizări: 51
  • K+¬p 113.jpg
    K+¬p 113.jpg
    78.6 KB · Vizualizări: 50
Ultima editare:

Back
Sus