Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Topic: Regate organizate de Yacht Club Regal Roman in 2010

Default Galati

Eu nu stiu daca ajung la Galatzi, nici nu e treaba mea sa fiu acolo. Deja sunt "ravasit" ca nu am reusit inca sa updatez site-ul.
    Dar chiar daca nu ajung la Galatzi cu ocazia asta, sigur o sa fiu la mare la regate, asa ca avem o groaza de sanse.

Member
    Locația
    la marea cea mare
    Posturi
    55

O alta dezinformare marca YCRR pe site-ul propriu, # Pentru sezonul 2009 campioana la yachting offshore ORC Marea Neagra Yacht Club Regal Roman la clasa A este ambarcatiunea MAGIC TIME, la clasa B este ALEXANDRA si la clasa C TEODORA . A platit ceva LUCICA s-i apara numele TEODOREI pe site? Sau poate echipajul acesteia si-a incasat voucherul!? andrian.n parca tu spuneai ca te ocupi de administrarea site-ului? Am facut mai multe poze cu premierile de la PALACE din 2009 si ma gandesc ca poate vrei sa te mai documentezi! Ce naiba mai fratilor, mintiti cu nerusinare si pe INTERNET!

Eu am gresit cand am pus pe net informatia. Cu parere de rau, imi cer scuze, Maria este castigatoarea. Nu e cazul sa te apuci sa zici de spagi si mai stiu eu ce. Cred ca ai fost agresiv fara motiv, sper ca a fost doar o rabufnire din cauza erorii pe care am facut-o si pentru care mi-am cerut scuze. Am vorbit sa se modifice.
    dimineatza e o stare de spirit

Member
    Locația
    la marea cea mare
    Posturi
    55

Iti multumesc si totodata revin la aspectul ca dai dovada de un om cu picioarele pe pamant. Cat despre spaga, scuze, dar esta defect profesional. Cu stima!

Rou01 , poti sa observi ca am indreptat eroarea facuta. Inca o data imi cer scuze pentru eroare. Sper ca si anul asta sa ramaneti pe acelasi loc si sa nu mai gresesc )

6.  

Saptamana viitoare ajunge in Romania reprezentantul ORC pentru a supraveghea masuratorile barcilor. In anul 2010 la competitiile organizate de Yacht Club Regal Roman vor participa NUMAI ambarcatiunile cu certificat ORC valid 2010.
    Rog pe toti cei interesati sa dea un email la office@ycrr.ro sau mie adi.nita@ycrr.ro sau mesaj pe aici sau cum vreti voi, sa putem sa ne organizam cat mai bine.

Revin cu detalii. Datorita faptului ca anuntul a fost facut prea tarziu, incercam sa reprogramam venirea reprezentantului ORC. O sa va tin la curent cu data in care se vor face masuratorile. Costul o sa fie de 100 euro, cost care nu include macaraua.

Rog pe toti cei interesati despre ratingul ORC si au nelamuriri sa le spuna astfel incat sa le transmitem reprezentantului ORC si sa vina pregatit sa va raspunda.

Tin sa va reamintesc celor care vor sa participe la regate anul asta ca trebuie sa aveti certificat de " timonier de regata" Certificat ce se obtine de la Dan Mitici in urma unui examen despre ISAF

Deci nici anul asta niciun barcaholic la malul marii la regate

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks